Październikowe koncerty, na których musisz się pojawić

30 September 2019

Jesień kojarzy się z szarością, chłodem i smutkiem. Nie na rynku muzycznym! Zamiast siedzieć w fotelu i otulać się kocem, przyjdź na koncert. Sprawdź, jakie bilety na koncert warto kupić tej jesieni.

Na początku października zaczynamy z wielkim WOW. W Klubie Stodoła odbędzie się bowiem koncert Margaret - wyjątkowej artystki, która z każdą płytą zaskakuje, porywa i budzi emocje. Myślicie, że wiecie już o niej wszystko? Nic bardziej mylnego.

Margaret ma bowiem tyle twarzy, ile tylko potraficie sobie wyobrazić. Z jednej strony bezkompromisowa, odważna i szczera aż do bólu, z drugiej potrafi być wrażliwa, uczuciowa i romantyczna. Sam koncert Margaret to gwarancja nie tylko świetnej zabawy, ale także wyjątkowego show na światowym poziomie. Ta młoda artystka wie bowiem, jak rozkręcić publiczność.

Jeśli jesteście jej wiernymi fanami, koniecznie kupcie bilet na koncert Margaret w Klubie Stodoła Meet&Greet. Oprócz najlepszej miejscówki do oglądania show artystki, otrzymacie możliwość wzięcia udziału w części próby przed koncertem oraz pamiątkowe zdjęcie z autografem wokalistki i płytę. Nie zwlekajcie z decyzją, bo koncert tuż tuż.

Jeśli wolicie nieco spokojniejsze, bardziej nastrojowe klimaty, kupcie bilet na koncert Ani Dąbrowskiej. To artystka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jej wyjątkowy, ciepły głos rozpozna każdy meloman.

Czego tym razem możemy się spodziewać? Październikowy koncert Ani Dąbrowskiej w Klubie Studio to kompilacja całego jej dorobku artystycznego. Będzie więc sporo ambitnego popu, spora dawka retro, akustycznych kawałków nawiązujących do polskiej muzyki lat 60. i 70., a także odrobina elektroniki… Jesteście ciekawi, co nowego pokaże nam Ania? Koniecznie kupcie bilet na jej koncert.

W połowie października znów wrócimy do bardziej imprezowych klimatów. Happysad wraca do Stodoły i to z wielkim hukiem - będzie bowiem świętować swoje 18. urodziny! Dokładnie rok po ubiegłorocznym koncercie w Stodole, zespół ponownie zagra w Warszawie, Koncert będzie częścią trasy „+18 TOUR”.

Jak sama nazwa wskazuje, będzie się działo. Raz w życiu bowiem obchodzi się osiągnięcie pełnoletności. Tę imprezę więc zapamiętacia na długo! Usłyszycie wszystko to, co najlepsze w Happysad. Zagrają numery z każdej płyty - będą te przeboje, które śpiewacie przy każdym spotkaniu oraz odświeżą te nieco zapomniane i nadadzą im nowej energii. Bez względu na to więc, czy znacie ich od lat czy będzie to wasz pierwszy koncert Happysad, kupcie bilet i cieszcie się na myśl o świetnej zabawie. Dobry humor i pozytywne wibracje gwarantowane.

Na sam koniec października koncertowa perełka - 31 października Matt Simons zagra koncert w Stodole. Ten amerykański muzyk z Nowego Jorku przyjedzie do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej jego najnowszy album „After the Landslide”.

Matt Simons swoją pierwszą płytę wydał samodzielnie w 2012 roku. Od tego momentu jego kariera nabrała tempa. Największy do tej pory komercyjny sukces odniósł utwór „Catch & Release”, który pochodzi z płyty o tym samym tytule. Stał się on hitem w wielu krajach europejskich, m.in w Holandii, Francji, Szwajcarii i Belgii. Kiedy numer został zremiksowany przez duet Deepend, zyskał światową popularność. Teraz Matt wraca z nowym, dużo dojrzalszym i bardziej emocjonalnym albumem. Chcecie posłuchać ambitnej, ciekawej i nietuzinkowej muzyki? Kupcie bilet na koncert Matta Simonsa, póki jeszcze są dostępne.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

12.10.2024 | Tickets from 100 PLN
Happysad “Pierwsza Pro...
Klub Studio, Kraków
17.10.2024 | Tickets from 139 PLN
Happysad
Klub Stodoła, Warszawa
08.12.2024 | Tickets from 99 PLN
Ania Dąbrowska “TEGO ...
Klub Studio, Kraków
11.12.2024 | Tickets from 119 PLN
Ania Dąbrowska
Klub Stodoła, Warszawa
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
14 minutes ago