Muzyczny Kazimierz: IRA, Happysad, Katarzyna Pietras w Muzyczny Kazimierz - 16.08.2024 - Kazimierz Dolny Friday, 16 August 2024 | Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny

/ opening hour: 6 p.m.
MIEJSCE STOJĄCE - II PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 16 August 2024 22:00
109.00 PLN
Choose the number of tickets:
miejsce stojące, Dostępne do: 16 August 2024 22:00

Muzyczny Kazimierz: IRA, Happysad, Katarzyna Pietras Friday, 16 August 2024 / Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny - Event description:

MIEJSCE STOJĄCE - II PULA - 113,91 zł*

*Prezentowana cena biletu zawiera opłatę serwisową.

16 sierpnia 2024 na scenie Kamieniołomów w Kazimierzu Dolnym wystąpią: IRA, Happysad oraz Katarzyna Pietras! Koncerty artystów odbędą się w ramach tegorocznej edycji festiwalu Muzyczny Kazimierz, który już w sierpniu zagości w malowniczym Kazimierzu Dolnym, prezentując co weekend plejadę gwiazd polskiej sceny muzycznej. Bilety jednodniowe są już dostępne w sprzedaży!


Muzyczny Kazimierz - 16 sierpnia, Kazimierz Dolny

IRA
IRA to polski zespół rockowy, pochodzący z Radomia. Powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu.

Ponad trzy dekady aktywności scenicznej, 12 albumów studyjnych, występy na największych polskich festiwalach rockowych, trasy koncertowe po USA i Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz niezliczona ilość najbardziej prestiżowych statuetek przemysłu muzycznego - to tylko krótkie podsumowanie muzycznej kariery formacji IRA, która od trzydziestu pięciu lat zajmuje czołowe miejsce na polskich listach przebojów. . Niesamowita atmosfera, niepowtarzalne brzmienie i ogromna energia sceniczna powoduje że Ich koncerty przyciągają rzesze fanów.

W trakcie koncertu nie zabraknie największych przebojów, które wielokrotnie podbijały serca fanów, jak "Mój dom", "Wiara" czy "Nie daj mi odejść" oraz muzycznych niespodzianek. Zespół zapewnia, że będzie energetycznie, sentymentalnie, hitowo i refleksyjnie.


HAPPYSAD
Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej i od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów. Grupa ma na koncie ponad 1300 koncertów w całym kraju, pięć platynowych płyt, trzy złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu znanych klubach w Polsce.

W lipcu 2004 roku ukazał się debiutancki album formacji zatytułowany „Wszystko jedno”, a rok później krążek „Podróże z i pod prąd”. 1 września 2007 - podczas III edycji organizowanego przez Happysad festiwalu SKARfest - miała miejsce premiera trzeciego wydawnictwa zespołu pod tytułem „Nieprzygoda”. Album znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia OLiS.

Rok 2008 przyniósł fanom kapeli koncertowe wydawnictwo „Na żywo w STUDIO”, które w ciągu sześciu miesięcy zyskało status platynowej płyty. W październiku 2011 roku światło dziennie ujrzał album „Zadyszka” będący podsumowaniem 10 lat działalności grupy.

Kolejne krążki zespołu wchodziły na szczyt rankingu OLiS i szybko pokrywały się złotem, a wydawnictwa „Mów mi dobrze” z 2009 roku oraz „Ciepło/zimno” z 2012 roku zyskały status platynowych płyt.

W 2013 roku ukazał się koncertowy album dokumentujący występ zespołu na Przystanku Woodstock w 2012 i – jako zdobywca Złotego Bączka – w 2013 roku.

W 2014 roku Happysad powrócił z albumem „Jakby nie było jutra”, który z miejsca zadebiutował na pierwszym miejscu OLiS oraz spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami i w ciągu miesiąca zyskał status złotej płyty. Kolejny krążek zespołu - „Ciało obce” - został wydany w lutym 2017 roku. Wydawnictwu towarzyszyło 11 wideoklipów zrobionych przez ekipę SKY Piastowskie.

W 2019 roku grupa wypuściła album „Rekordowo Letnie Lato”, przy którego powstaniu muzycy współpracowali z pięcioma producentami. W roku 2020 w ręce fanów trafiło kolejne wydawnictwo koncertowe - będące rejestracją koncertu na Pol’and’Rock Festival 2019.

W 2021 roku zespół obchodził 20-lecie istnienia, które świętował okolicznościową płytą „Odrzutowce i Kowery” oraz książką biograficzną „Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad” autorstwa Żanety Gotowalskiej. W marcu 2023 roku muzycy ruszyli w wyjątkową, intymną i „siedzianą” trasę „Happysad Inaczej”. 24 listopada 2023 - z okazji Record Store Day Black Friday - premierę miała płyta winylowa zawierająca część prezentowanych podczas niej utworów. Wydawnictwo ukazało się w ekskluzywnym i limitowanym nakładzie.

W 2024 roku zespół zdecydował się samodzielnie nagrać i wydać kolejny album. Producentem krążka został Maciej Wasio, a nagrania zostały dokonanie w starym domu na Podlasiu w Ossolinie oraz w sali prób grupy w Halinowie. Premiera albumu „Pierwsza prosta” przewidziana jest na 6 września 2024 roku.

Skład zespołu:
Kuba Kawalec - wokal, gitara
Łukasz Cegliński – Pan Latawiec – gitara
Artur Telka – bas
Jarek Dubiński – Dubin – perkusja
Maciej Ramisz – instrumenty klawiszowe, gitara, wokal
Michał Bąk – saksofon, instrumenty klawiszowe, wokalKATARZYNA PIETRAS
Katarzyna Pietras tworzy energetyczny miks rocka i akustycznej rootsowej muzyki rodem z południa USA. Gra na gitarze Cigar box, która swoją wyjątkową barwą definiuje brzmienie zespołu. Razem z fantastycznymi instrumentalistkami, Martą Sobczak i Justyną Mikrut tworzą na scenie niepowtarzalne trio.

Katarzyna Pietras - Wokal, gitara cigar box, looper
Kompozytorka, autorka tekstów i wokalistka oraz chórzystka zespołu Bajm.
Solowo debiutowała na antenie Trójki i Programu Trzeciego z singlem "Żyta smak". Kolejna piosenka "Późno" miała premierę w Antyradiu i świetnie sobie radziła na liście Turbo Top. Razem z zespołem wygrała Festiwal Generacje w Koszalinie oraz otrzymała wyróżnienie na Festiwalu BLusowo. Została również nominowana w plebiscycie Antyradia do nagrody Wokalistka Rocku. W tym roku będzie miałą premierę jej autorska płyta wyprodukowana przez Marcina Borsa.

Marta Sobczak - instrumenty klawiszowe
Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie fortepianu, a obecnie wykładowczyni tej
uczelni. Współpracowała z wieloma artystami m.in. z Krystyną Prońko, Kubą Badachem, Dorotą Miśkiewicz, Piotrem Cugowskim. Kierowniczka spektakli muzycznych. W roli dyrygentki i pianistki zagrała z Palazzo Variété blisko 600 spektakli w wielu miastach Europy i Ameryki Południowej. Laureatka Oscara Jazzowego od Prezydenta Miasta Łodzi dla najlepszego łódzkiego jazzmana 2020 roku.

Justyna Mikrut – perkusja Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Członkini zespołów Julii Wieniawy, Magdy Kluzy, Marii Sadowskiej, Julii Pośnik, Kuby Dąbrowskiego oraz Dragonflies Project Bernarda Maseli.


MUZYCZNY KAZIMIERZ 2024
LINE-UP:

PIĄTEK, 2 sierpnia
BAJM
Video
BAiKA

SOBOTA, 3 sierpnia
KULT
Darmozjady
ZIEMBUL


CZWARTEK, 8 sierpnia
Daria ZawiałowPIĄTEK, 9 sierpnia
T.LOVE
Kasia Kowalska
BRUDNO


SOBOTA, 10 sierpnia
NOSOWSKA
KASIA LINS
KĘPIŃSKI >|< KOWALONEK


PIĄTEK, 16 sierpnia
IRA
Happysad
Katarzyna Pietras


SOBOTA, 17 sierpnia
Myslovitz

PIĄTEK, 23 sierpnia
Lady Pank
Dziwna Wiosna
The Freuders

SOBOTA, 24 sierpnia
Dżem
Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa
Old BreakoutKamieniołomy, Kazimierz Dolny (woj. lubelskie)
Bilety jednodniowe dostępne na www.ticketclub.pl

Regulaminy:
REGULAMIN IMPREZY
REGULAMIN OBIEKTUArtist: Muzyczny Kazimierz
Bilety na Muzyczny Kazimierz

Wyszukiwane hasła

 • Muzyczny Kazimierz Kazimierz Dolny
 • Bilety Muzyczny Kazimierz
 • Muzyczny Kazimierz Kazimierz Dolny
 • Muzyczny Kazimierz Kazimierz Dolny bilety
 • Muzyczny Kazimierz bilety Kazimierz Dolny 16.08.2024
 • Bilety Muzyczny Kazimierz Muzyczny Kazimierz
 • Koncert w Muzyczny Kazimierz Muzyczny Kazimierz
 • Koncert Muzyczny Kazimierz bilety
 • Muzyczny Kazimierz Muzyczny Kazimierz bilety
Add to calendar Show on map
Add to Ticket Alert
Buy a collector’s ticket:
Bilety kolekcjonerskie - Muzyczny Kazimierz: IRA, Happysad, Katarzyna Pietras
How to buy a tickets?
 1. Choose the number of tickets automatically or from the map view.
 2. Choose ticket type (electronic, collector's, standard).
 3. You have to finalize your order within 10 minutes after adding tickets to the shopping basket.
 4. If you want to finish shopping and go to the checkout, click „Finalize the order”.
 5. Follow steps in the shopping basket to finalize a purchase.
 6. On the e-mail address you provided you will receive information about order status.
Bilety kolekcjonerskie - Muzyczny Kazimierz: IRA, Happysad, Katarzyna Pietras
Your shopping basket is empty
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
16 seconds ago