Muzyczny Kazimierz: Lady Pank, Myslovitz w Muzyczny Kazimierz - 18.08.2023 - Kazimierz Dolny Friday, 18 August 2023 | Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny

start date: 20:00 / opening hour: 6 p.m.
MIEJSCE STOJĄCE - II PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 18 August 2023 23:00
110.00 PLN
Choose the number of tickets:
miejsce stojące, Dostępne do: 18 August 2023 23:00


MIEJSCE STOJĄCE - III PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne od: 18 August 2023 23:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

Muzyczny Kazimierz: Lady Pank, Myslovitz Friday, 18 August 2023 / Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny - Event description:

Letnie koncerty w Kazimierzu Dolnym: Lady Pank i Myslovitz 18 sierpnia na scenie Kamieniołomów

Dwie legendy polskiej sceny muzycznej, Lady Pank oraz Myslovitz już 18 sierpnia wystąpią w Kazimierzu Dolnym, w ramach letniego cyklu koncertów Muzyczny Kazimierz. Oba zespoły będzie można zobaczyć w kazimierskich Kamieniołomach w ramach jednego biletu - wejściówki dostępne w sprzedaży!

Kazimierz Dolny szykuje się na gorące lato, pełne muzycznych wrażeń. W lipcu oraz sierpniu 2023, na scenie kazimierskich Kamieniołomów, odbędzie się seria weekendowych koncertów Muzyczny Kazimierz, z udziałem najpopularniejszych artystów polskiej sceny. Oprócz Lady Pank i Myslovitz, wśród dotychczas ogłoszonych gwiazd znaleźli się także: Kult, Agnieszka Chylińska, Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot, LemON, MROZU oraz Ralph Kaminski.

Kazimierz Dolny, jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce, to miasteczko położone nad Wisłą, które słynie z uroku i naturalnego piękna. W jego okolicach można zobaczyć wiele zabytków i atrakcji turystycznych. Miasto oferuje również wiele możliwości aktywnego wypoczynku, jak kajakarstwo, wycieczki rowerowe, aktywne spacery po okolicach, czy rejsy po Wiśle. Na wszystkich odwiedzających czeka szeroki wybór różnych opcji zakwaterowania, od hoteli, przez apartamenty i pokoje w prywatnych pensjonatach. Bogata oferta gastronomiczna i piękne krajobrazy to dodatkowe atuty Kazimierza Dolnego, słynącego z zamiłowania do kultury i sztuki.

LADY PANK

Legendarny polski zespół rockowy założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 40 lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

Przeboje takie jak "Mniej niż zero", "Kryzysowa narzeczona", "Tańcz głupia, tańcz", "Mała lady punk", "Zamki na piasku", "Zawsze tam, gdzie ty", "Sztuka latania", "Fabryka małp", "Wciąż bardziej obcy", "Vademecum skauta", "Zostawcie Titanica", "Marchewkowe pole", "Tacy sami", "Na co komu dziś", "7-me niebo nienawiści", "Młode orły", "Strach się bać" czy "Stacja Warszawa" na stałe wszedł do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy.

Podczas 40-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobijały wszelkie rekordy popularności, czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka. W 2022 roku ukazał się nowy album zespołu "MTV Unplugged". Płyta zawiera zapis koncertu, który odbył się w ramach kultowego formatu Unplugged w warszawskim kinie Relax. Oprócz filarów grupy, Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza, w koncercie wzięła udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi na koncertach: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara), a także zaproszeni goście: znakomici wokaliści Tomasz Organek (zaśpiewał "Sztukę latania") i Piotr Cugowski ("Stacja Warszawa" w duecie z Januszem Panasewiczem i solowo "Minus 10 w Rio"), wybitny jazzman, Bernard Maseli grający tu na wibrafonie i kalimbie oraz duet wiolonczelistów Cello Brothers.

Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada oficjalne radio internetowe "RMF Lady Pank" dostępne w serwisie internetowym RMFon.pl. Zespół jest również laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in. kilku platynowych płyt czy bursztynowego słowika. Koncerty Lady Pank to blisko dwugodzinne show, składające się z samych przebojów znanych wszystkim od ponad trzech dekad, o czym publiczność zgromadzona w kazimierskich Kamieniołomach będzie mogła przekonać się już 18 sierpnia 2023.

MYSLOVITZ

MYSLOVITZ to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach. Zespół ma w swoim dorobku 11 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“, „Z twarzą Marilyn Monroe“ i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.

W swojej historii grupa ma na koncie współpracę z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy’ego Popa, Simple Minds, Skin, Travis.

Myslovitz jest dwukrotnym laureatem MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie był nagradzany przez Akademię Fonograficzną Fryderykami, jest również zdobywcą Paszportów Polityki, Superjedynek, statuetek Yach Film Festival i wielu innych nagród.

W 3 marca 2023 odbyła się premiera nowej płyty zespołu pt. „Wszystkie narkotyki świata“, a promują ją single: „Miłość“, „19“, „Pakman”, „Wszystkie narkotyki świata“ oraz „Latawce“.

Koncerty zespołu MYSLOVITZ to prawie dwugodzinne show złożone z przebojów znanych wszystkim od trzech dekad.

Indywidualne bilety na wszystkie koncerty w ramach cyklu Muzyczny Kazimierz są dostępne w sprzedaży internetowej, na stronie www.ticketclub.pl.

Muzyczny Kazimierz:

● 28 lipca 2023 – KULT

● 29 lipca 2023 – Agnieszka Chylińska

● 11 sierpnia 2023 – Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot

● 12 sierpnia 2023 - LemON, Ania Dąbrowska

● 18 sierpnia 2023 - Lady Pank, Myslovitz

● 19 sierpnia 2023 – MROZU

● 25 sierpnia 2023 – RALPH KAMINSKI

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/muzycznykazimierz

https://www.instagram.com/muzycznykazimierz/

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny (woj. lubelskie)

Organizator: Stodoła Sp. z o.o.

Bilety: www.ticketclub.pl

Artist: Lady Pank
Bilety na Lady Pank Artist: Myslovitz
Bilety na Myslovitz Artist: Muzyczny Kazimierz
Bilety na Muzyczny Kazimierz

Wyszukiwane hasła

 • Lady Pank Kazimierz Dolny
 • Bilety Lady Pank
 • Lady Pank Kazimierz Dolny
 • Lady Pank Kazimierz Dolny bilety
 • Lady Pank bilety Kazimierz Dolny 18.08.2023
 • Bilety Lady Pank Muzyczny Kazimierz
 • Koncert w Muzyczny Kazimierz Lady Pank
 • Koncert Lady Pank bilety
 • Lady Pank Muzyczny Kazimierz bilety
 • Myslovitz Kazimierz Dolny
 • Bilety Myslovitz
 • Myslovitz Kazimierz Dolny
 • Myslovitz Kazimierz Dolny bilety
 • Myslovitz bilety Kazimierz Dolny 18.08.2023
 • Bilety Myslovitz Muzyczny Kazimierz
 • Koncert w Muzyczny Kazimierz Myslovitz
 • Koncert Myslovitz bilety
 • Myslovitz Muzyczny Kazimierz bilety
 • Muzyczny Kazimierz Kazimierz Dolny
 • Bilety Muzyczny Kazimierz
 • Muzyczny Kazimierz Kazimierz Dolny
 • Muzyczny Kazimierz Kazimierz Dolny bilety
 • Muzyczny Kazimierz bilety Kazimierz Dolny 18.08.2023
 • Bilety Muzyczny Kazimierz Muzyczny Kazimierz
 • Koncert w Muzyczny Kazimierz Muzyczny Kazimierz
 • Koncert Muzyczny Kazimierz bilety
 • Muzyczny Kazimierz Muzyczny Kazimierz bilety
Add to calendar Show on map
Add to Ticket Alert
More
Buy a collector’s ticket:
Bilety kolekcjonerskie - Muzyczny Kazimierz: Lady Pank, Myslovitz
How to buy a tickets?
 1. Choose the number of tickets automatically or from the map view.
 2. Choose ticket type (electronic, collector's, standard).
 3. You have to finalize your order within 10 minutes after adding tickets to the shopping basket.
 4. If you want to finish shopping and go to the checkout, click „Finalize the order”.
 5. Follow steps in the shopping basket to finalize a purchase.
 6. On the e-mail address you provided you will receive information about order status.
Bilety kolekcjonerskie - Muzyczny Kazimierz: Lady Pank, Myslovitz
Your shopping basket is empty
Muzyczny Kazimierz: Lady Pank, Myslovitz - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Muzyczny Kazimierz: Lady Pank, Myslovitz
6 minutes ago