Muzyczny Kazimierz: Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot w Muzyczny Kazimierz - 11.08.2023 - Kazimierz Dolny Friday, 11 August 2023 | Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny

start date: 20:00 / opening hour: 6 p.m.
MIEJSCE STOJĄCE - II PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 11 August 2023 23:00
110.00 PLN
Choose the number of tickets:
miejsce stojące, Dostępne do: 11 August 2023 23:00


MIEJSCE STOJĄCE - III PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne od: 11 August 2023 23:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

Muzyczny Kazimierz: Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot Friday, 11 August 2023 / Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny - Event description:

Muzyczny Kazimierz: Bracia Figo Fagot i Nocny Kochanek 11 sierpnia w Kazimierzu Dolnym!

Czas na miłosne uderzenie i miejskie disco w rytmie polo! Bracia Figo Fagot dołączają do Nocnego Kochanka, by już 11 sierpnia 2023 rozgrzać do czerwoności publiczność w Kazimierzu Dolnym! W ramach cyklu "Muzyczny Kazimierz" formacja zaprezentuje plejadę swoich największych hitów, z "Bożenką", "Ooooo kończy się już noc", "Pisarzem miłości" i "Karolino (KOCHAM CIĘ)" na czele. Oba zespoły będzie można zobaczyć w Kazimierzu Dolnym w ramach jednego biletu - wejściówki dostępne w sprzedaży!

Bracia Figo Fagot - 11 sierpnia 2023, Kamieniołomy, Kazimierz Dolny

Grupa została założona we wrześniu 2010 roku, na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo - Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty)oraz „Fagot - Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).

Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Najnowszy krążek BFF, zatytułowany "Miliony internautów mogą się mylić", ukazał się nakładem S.P. Records w grudniu 2020. Płytę promowały utwory “Karolino (KOCHAM CIĘ)” oraz "Nie zaufam nigdy już”. Na krążku nie zabrakło także hitów, które doczekały się milionów wyświetleń na YouTube - „Wędkarza miłości”, „Pakistańskiego chłopca" czy „Ugi Boogie”. Do współpracy nad albumem Figo i Fagot zaprosili znanych producentów - Sir Micha oraz Andrzeja Izdebskiego.

Niekwestionowani królowie pastiszu disco-polo już 11 sierpnia pojawią się na scenie “Muzycznego Kazimierza”, by rozkołysać publiczność brzmieniem syntezatorowych solówek, elektronicznych sampli z najgłębszych odmętów klimatu disco polo oraz prześmiewczych tekstów z celną i wyrazistą puentą. Pozwólcie ponieść się ich melancholijnym bitom i tanecznej euforii, co najmniej na 30%!

Nocny Kochanek - 11 sierpnia 2023, Kamieniołomy, Kazimierz Dolny

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut…ucha.Tekstowo - mają być jaja, a utwory koniecznie muszą opierać się na faktach, czasami nawet autentycznych… Wykorzystująchumor, dystans do świata, pastisz i gry językowe, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej, ale nie tylko. Grupa powstała w 2012, jako alter ego Night Mistress.Wówczas reżyser Bartek Walaszek poprosił zespół o nagranie utworu o legendarnym już Docencie. „Minerał Fiutta” znalazł się w pełnometrażowej kreskówce„Kapitan Bomba - Zemsta Faraona” i do tej pory pozostaje hymnem zespołu, skandowanym przez publikę na każdym koncercie.Zespół miał być chwilowym żartem i oddechem od poważnego grania w Night Mistress. Gdy okazało się, że rozbawił także publiczność, a i członkowie grupy czuli się lepiej w jajcarskim wydaniu,został z chłopakami na dłużej. W 2015 roku ukazała się pierwsza płyta studyjna Nocnego Kochanka o tajemniczym tytule „Hewi Metal”. Metalowa brać podzieliła się na kochających Kochanka i na tych, dla których żarty z metalu to żenada i przesada. Dzięki tej drugiej opinii powstał przekorny utwór tytułowy wydanej w styczniu 2017 roku drugiej płyty Nocnego Kochanka „Zdrajcy Metalu”. Życie zespołu po premierze albumu zamieniło się w pasmo sukcesów. To stali bywalcy Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce, gdzie wyprzedzają bez problemu Metallikę, czy rankingu Turbo Top Antyradia i kilkudziesięciu innych zestawień mediów muzycznych. Od dłuższego czasu znani z wyprzedanych koncertów nawet pół roku przed występami. Hasło "sold out" pojawia się na ich plakatach już tak często, że często pojawiają się pytania, co to za support Przez kilka lat grania zaliczyli już największe sceny klubowe i festiwalowe w Polsce, ale nie wstydzą się i lubią wracać też do tych najmniejszych. Po roku intensywnej promocji albumu bez wsparcia dużej wytwórni i wielkich stacji radiowych „Zdrajcy Metalu” otrzymali status złotej płyty. Występ na Pol’and’Rock Festiwal 2018 w Kostrzynie nad Odrą zgromadził rekordową liczbę publiczności.

11 stycznia 2019 odbyła się premiera trzeciego albumu grupy – „Randka w Ciemność”. Zespół wyruszył w trasę koncertową zatytułowaną „Trasa w Ciemność” która zakończyła się w grudniu 2019 roku na warszawskim Torwarze w towarzystwie gości: Joanny Kołaczkowskiej, Tomasza Karolaka oraz Michała Wiśniewskiego.

W październiku 2020 roku album „Randka w Ciemność” uhonorowany został najważniejszą nagrodą muzyczną w kraju – Fryderykiem w kategorii najlepszy album roku w kategorii metal.

24 września 2021 ukazał się nowy album zespołu Nocny Kochanek – „Stosunki Międzynarodowe”. Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka. Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

We wrześniu 2022 roku odbyła się premiera czwartego autorskiego albumu zespołu pod tytułem „O Jeden Most Za Daleko”. Jest to płyta eklektyczna, stanowiąca dość szeroki przekrój muzyki rockowo-metalowej - od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, poprzez rock and rolla à la Van Halen, klasykę typową dla Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów typowa dla Nocnego Kochanka: miłość. Ciekawostką jest „Numer z Banjo”, w którym pierwsze skrzypce gra… banjo.

Członkowie zespołu:

Krzysiek Sokołowski – wokal

Arkadiusz Majstrak – gitara

Artur Pochwała – bas

Robert „Kazon” Kazanowski – gitara

Artur Żurek – perkusja

Nazwy kolejnych gwiazd Muzycznego Kazimierza, które wystąpią latem na scenie w Kamieniołomach, zostaną ujawnione wkrótce. Indywidualne bilety na wszystkie dni koncertowe są dostępne w sprzedaży internetowej, na stronie www.ticketclub.pl.

Muzyczny Kazimierz:

 • 28 lipca 2023 – KULT
 • 29 lipca 2023 – Agnieszka Chylińska
 • 11 sierpnia 2023 – Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot
 • 12 sierpnia 2023 - LemON
 • 18 sierpnia 2023 - Lady Pank
 • 19 sierpnia 2023 – MROZU
 • 25 sierpnia 2023 – RALPH KAMINSKI

- Dzieci do 12 roku życia włącznie – wstęp darmowy z opiekunem posiadającym bilet

- Osoby z niepełnosprawnością z opiekunem – wstęp dla 2 osób w ramach jednego biletu

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny (woj. lubelskie)

Organizator: Stodoła Sp. z o.o.

Bilety: www.ticketclub.pl

Artist: Bracia Figo Fagot
Bilety na Bracia Figo Fagot Artist: Nocny Kochanek
Bilety na Nocny Kochanek Artist: Muzyczny Kazimierz
Bilety na Muzyczny Kazimierz

Wyszukiwane hasła

 • Bracia Figo Fagot Kazimierz Dolny
 • Bilety Bracia Figo Fagot
 • Bracia Figo Fagot Kazimierz Dolny
 • Bracia Figo Fagot Kazimierz Dolny bilety
 • Bracia Figo Fagot bilety Kazimierz Dolny 11.08.2023
 • Bilety Bracia Figo Fagot Muzyczny Kazimierz
 • Koncert w Muzyczny Kazimierz Bracia Figo Fagot
 • Koncert Bracia Figo Fagot bilety
 • Bracia Figo Fagot Muzyczny Kazimierz bilety
 • Nocny Kochanek Kazimierz Dolny
 • Bilety Nocny Kochanek
 • Nocny Kochanek Kazimierz Dolny
 • Nocny Kochanek Kazimierz Dolny bilety
 • Nocny Kochanek bilety Kazimierz Dolny 11.08.2023
 • Bilety Nocny Kochanek Muzyczny Kazimierz
 • Koncert w Muzyczny Kazimierz Nocny Kochanek
 • Koncert Nocny Kochanek bilety
 • Nocny Kochanek Muzyczny Kazimierz bilety
 • Muzyczny Kazimierz Kazimierz Dolny
 • Bilety Muzyczny Kazimierz
 • Muzyczny Kazimierz Kazimierz Dolny
 • Muzyczny Kazimierz Kazimierz Dolny bilety
 • Muzyczny Kazimierz bilety Kazimierz Dolny 11.08.2023
 • Bilety Muzyczny Kazimierz Muzyczny Kazimierz
 • Koncert w Muzyczny Kazimierz Muzyczny Kazimierz
 • Koncert Muzyczny Kazimierz bilety
 • Muzyczny Kazimierz Muzyczny Kazimierz bilety
Add to calendar Show on map
Add to Ticket Alert
More
Buy a collector’s ticket:
Bilety kolekcjonerskie - Muzyczny Kazimierz: Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot
How to buy a tickets?
 1. Choose the number of tickets automatically or from the map view.
 2. Choose ticket type (electronic, collector's, standard).
 3. You have to finalize your order within 10 minutes after adding tickets to the shopping basket.
 4. If you want to finish shopping and go to the checkout, click „Finalize the order”.
 5. Follow steps in the shopping basket to finalize a purchase.
 6. On the e-mail address you provided you will receive information about order status.
Bilety kolekcjonerskie - Muzyczny Kazimierz: Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot
Your shopping basket is empty
Tommy Emmanuel - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Tommy Emmanuel
a minute ago