Klub Parlament

Klub Parlament wyróżnia przede wszystkim świetna lokalizacja. Otóż, zlokalizowany jest on w Starym Mieście w Toruniu. Wyróżnia go również wyjątkowy klimat i szeroki repertuar wydarzeń kulturalnych, które przyciągają tłumy.

Świętego Ducha 2, 22-100 Gdańsk
http://parlament.com.pl

Wydarzenia w Klub Parlament

Historia Klubu Parlament sięga 2000 roku. To wówczas rozpoczęły się prace remontowe na terenie pomieszczeń dawnej stolarni teatru Wybrzeże. Przebudowa obiektu trwała niemal rok. Dopiero pod koniec 2001 roku otwarto najnowocześniejszy i największy klub muzyczny w Trójmieście. Już pierwsze dni jego działalności pokazały, że jest to miejsce chętnie odwiedzane ale też pełne uznania wśród gości. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących dobrej zabawy. Nic nie zmieni charakteru miejsca – ani zmieniająca się moda, ani poszerzająca stale oferta kulturalno-rozrywkowa w całym mieści. Od czwartku do soboty w klubie odbywają się cykliczne imprezy, które są najpopularniejszą rozrywką wśród zainteresowanych. Wielu uczestników to stali fani klubu. Poza wieloma imprezami na terenie klubu organizowane są również liczne koncerty!

Koncerty w Klub Parlament

Klub jest również jednym z wielu najważniejszych w Polsce klubów koncertowych. Przez kilkanaście lat działalności klubu, na jego scenie wystąpiły setki artystów. Nie sposób wymienić ich wszystkich, jednak warto wspomnieć, że występowały osoby takie jak: US3, Die Toten Hosen, Soulflay, Gentleman, Wishbone Ash , Nomeansno, Fink, Gwin Ashton, Selah Sue, Jimy Tenor, Anathema, Korpiklaani, Rotting Christ czy Venom. Na scenie klubu występowały również zespoły hip-hopowe takie jak: Foreign Beggars, Ofx, Onyx, Pmd, Dalek czy też Tha Links. Wielu uważa, że na scenie klubu wystąpili chyba wszyscy polscy wykonawcy. Spotkać tu można było m.in. Reni Jusis, T. Love, Kayah, Raz Dwa Trzy, Vader, Coma, Happysad oraz wielu, wielu innych!

Bilety Klub Parlament

Kolejne, ważne wydarzenia przed Tobą! W serwisie internetowym TicketClub.pl znajdziesz nie tylko aktualny kalendarz wydarzeń ale też zakupisz poszukiwane bilety – wszystko wygodnie, w domowym zaciszu, bez wychodzenia z domu!

T.Love - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
T.Love
39 minutes ago