Mega Club

Mega Club to klub muzyczny, zlokalizowany w samym centrum Katowic – dokładnie przy ulicy Żelaznej. Najważniejszą informacją jest jednak fakt, iż jest to jeden z najstarszych klubów muzycznych miasta.

ul.Żelazna 15, 40-851 Katowice
http://megaclub.pl

Wydarzenia w Mega Club

Obecny klub muzyczny Mega Club wywodzi się ze studenckiego klubu Pod Rurą, który w latach 90. zlokalizowany był przy Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego.Od samego początku działalności, klub pomagał młodych artystom w początkach ich kariery. Na jego scenie występowały nie tylko wschodzące gwiazdy polskiej sceny, ale również artyści zagraniczni, dzięki czemu mieszkańcy Katowic mogli poznać muzykę z innych krajów. Dość szybko na scenie klubu rozpoczęły się występy znanych, wręcz legendarnych zespołów. To wszystko sprawiło, że klub niezwykle szybko zyskał na popularności, dzięki czemu już po kilku latach stał się jednym z wielu miejsc, w którym coś dla siebie znajdą osoby z różnych środowisk i lubiących różne gatunki muzyczne.

Koncerty w Mega Club

Jak już wspomniano, na deskach sceny klubu Mega Club wystąpiły gwiazdy takie jak Piersi, Izrael czy Armia. W klubie odbyły się również koncerty Kat i Roman Kostrzewski, Happysad, Pidżama Porno, Strachy na Lachy, Paluch, Kasia Nosowska, Kobranocka, O.S.T.R., TEDE, Sylwia Przybysz, Vader, Exodus, Dżem, Ensiferum, Wind Rose, Lady Pank czy też Bednarek i wielu innych. To jeszcze nie koniec – kolejne koncerty organizowane wklubie obejmą jeszcze więcej znanych i lubianych gwiazd. Nie może Cię tam zabraknąć!

Bilety Mega Club

Chcesz wziąć udział w jednym z ważniejszych koncertów w Mega Club? Śledź kalendarium wydarzeń na naszej stronie TicketClub.pl i wybieraj koncerty, w których chcesz wziąć udział. Na naszej stronie możesz również zakupić bilety na wybrane wydarzenie – wszystko szybko, sprawnie oraz bezproblemowo! Nie przegap ważnych wydarzeń!

Happysad - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Happysad
56 minutes ago