Meskalina

Meskalina to klubokawiarnia zlokalizowana w Poznaniu, przy ul. Stary Rynek. Jest to miejsce wyjątkowe pod każdym względem – możesz wypić tu nie tylko pyszną kawę, ale też wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu.

Stary Rynek 6, 61-772 Poznań

Wydarzenia w Meskalina

Klubokawiarnia Meskalina zaprasza na wyjątkową kawę, połączoną obowiązkowo z pysznym deserem. To również miejsce, w którym możesz zaplanować spotkanie z przyjaciółmi, kontrahentami, ale również możesz wziąć udział w koncercie wyjątkowych gwiazd, pokazach filmowych czy też teatralnych a także podziwiać wystawy sztuki. Możesz poznać nie tylko młodych artystów rozpoczynających swoją przygodę ze sceną muzyczną, jak i znanych, legendarnych muzyków, którzy na scenie Meskaliny wystąpili już nie raz. Warto dodać, że klubokawiarnia Meskalina zachęca do odwiedzenia nie tylko szerokim repertuarem wydarzeń, ale też kameralną atmosferą, która wprowadza niepowtarzalny klimat. W porze letniej, klubokawiarnia zachęca swoich gości do odwiedzenia letniego ogródka, znajdującego się na tyłach budynku.

Koncerty w Meskalina

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy odwiedzenie klubokawiarni Meskalina to dobry wybór to może przekona Cię historia wydarzeń zorganizowanych na jej terenie. Na deskach Meskaliny wystąpiły takie gwiazdy, jak: Chango, Oly, ARSTIDIR, Algiers, Tymon Tymański, Kasai, Adam Baran, Edyta Górecka, Snowman, Besides, My Baby, Babooshki, New People, Gospel Joy i wielu innych. Jak widać – na terenie klubu organizowane są koncerty zarówno polskich jak i zagranicznych muzyków różnego kalibru – z pewnością, każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Bilety Meskalina

Mamy nadzieję, że choć trochę zachęciliśmy Cię do wzięcia udziału w choć jednym z proponowanych wydarzeń. Jeśli tak – na naszej stronie internetowej TicketClub.pl znajdziesz wszelkie informacje na temat organizowanych wydarzeń kulturalnych w klubokawiarni, a jeśli, w którymś będziesz chciał wziąć udział – możesz od razu kupić bilet!

Happysad - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Happysad
52 minutes ago