MTP Hala nr 2

MTP czyli Międzynarodowe Targi Poznańskie to miejsce znajdujące się przy ul. Głogowskiej. Obiekt powstał w 1921 roku. Uznawany jest za największego organizatora targów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Głogowska 14, 60-101 Poznań

Wydarzenia w MTP Hala nr 2

W skład obiektu wchodzi 16 pawilonów – wszystkie wykończone w najwyższym standardzie. Głównym wydarzeniem organizowanym na terenie obiektów są liczne targi. Można jednak wziąć udział w licznych koncertach i widowiskach a także wielu innych wydarzeniach kulturalnych. Jednym z obiektów MTP jest Hala nr 2. Jest to Hala Przemysłu Ciężkiego – hala wystawiennicza, zwana również pawilonem muzycznym. Unikatowym elementem dachu są drewniane kratownice, które objęte zostały nadzorem konserwatora zabytków. Na terenie hali można zorganizować liczne targi i wystawy, ale też koncerty, widowiska oraz imprezy kulturalne.

Koncerty w MTP Hala nr 2

Potwierdzeniem, że na terenie hali organizowane są liczne występy polskich jak i zagranicznych gwiazd sceny muzycznej jest wymienienie zespołów, które wystąpiły na deskach hali. Zaliczyć do nich możemy artystów takich jak: Pidżama Porno, Łąki Łan, Alan Walker, Agnieszka Chylińska, Editors, Kult, Bajm, Lady Pank, Nosowska, Organek, Ir, Within Temptation, Sławomir bądź też The Baseballs i wielu innych, których nie sposób wymienić naraz w jednym miejscu.

Bilety MTP Hala nr 2

Na terenie Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich organizowane są liczne wydarzenia kulturalne, na których nie może zabraknąć również Ciebie! Kalendarium wydarzeń jak i bilety znajdziesz na stronie serwisu TicketClub.pl – dzięki któremu nie przegapisz najważniejszych wydarzeń w Twoim mieście.