MTP Hala nr 3A

MTP, czyli Międzynarodowe Targi Poznańskie to miejsce znajdujące się przy ul. Głogowskiej. Obiekt powstał w 1921 roku. Uznawany jest za największego organizatora targów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Głogowska 14, 60-101 Poznań

Wydarzenia w MTP Hala nr 3A

Hala nr 3A zwana jest Halą Reprezentacyjną. Zaprojektowana została w 1929 roku, jednak po wojnie kilkukrotnie była powiększana. Dopiero w 1947 roku zadecydowaniu o jej odbudowie, przy jednoczesnym zachowaniu pierwotnej architektury i konstrukcji, które w dzisiejszych czasach stanowią element zabytkowy nieruchomości. Hala wyróżnia się dużą kubaturą – po przeprowadzeniu modernizacji w jej wnętrzu można zmieścić ponad 6000 osób. Tak duże wnętrze idealnie sprawdzi się podczas organizacji bankietów czy też koncertów.

Koncerty w MTP Hala nr 3a

Hala jest niezwykle popularnym miejscem, na terenie którego organizowane są liczne koncerty. Na deskach sceny hali wystąpiły już dziesiątki artystów – zarówno krajowi jak i zagraniczny, znani jak i dopiero rozpoczynający swoją przygodę z muzyką. To miejsce, które przyciąga tłumy – nie tylko ciekawym repertuarem wydarzeń, ale też wyjątkowym klimatem. Do najważniejszych koncertów możemy zaliczyć koncert: Dawida Podsiadło, Alana Walker czy też Bajm. Na terenie obiektu organizowane są również wieczory kabaretowe, jak i stand-upy z udziałem Rafała Rutkowskiego, Łukasza Lotka Lodkowskiego, Katarzyny Piaseckiej bądź też Kacpra Rucińskiego.

Bilety MTP Hala nr 3a

Każdego kolejnego roku liczba organizowanych wydarzeń na terenie hali stale rośnie – nie możesz przegapić kolejnych, ważnych koncertów. Wystarczy, że będziesz śledzić kalendarium wydarzeń na stronie TikcetClub.pl, na której możesz również nabyć bilety na wybrane koncerty.

Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot
43 minutes ago