MTP Hala nr 5 wej. Północne

MTP, czyli Międzynarodowe Targi Poznańskie to miejsce znajdujące się przy ul. Głogowskiej. Obiekt powstał w 1921 roku. Uznawany jest za największego organizatora targów w Europie Środkowo-Wschodniej.

(WTC) od ul Grunwaldzkiej, 60-734 Poznań

Wydarzenia w MTP Hala nr 5 – wej. Północne

Hala nr 5 zlokalizowana w Poznaniu, na Międzynarodowych Targach Poznańskich jest największym obiektem. To tutaj organizowane są liczne koncerty znanych gwiazd polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej a także wydarzenia sportowe czy też szkolenia.Na terenie obiektu zmieści się prawie 12000 osób, zapewniając jednocześnie pełen komfort widowni podczas organizowanych wydarzeń. Hala zwana jest pawilonem brytyjskim, który obecnie stanowi część Pawilonu nr 3.Hala nr 5 sąsiaduje z Halą Reprezentacyjną. Powstała w początkowym okresie lat 70 XX wieku. Co ważne – obiekt powstał w wyniku współpracy z brytyjskim rządem. Istotną rolę odgrywa również konstrukcja budynku – jest to konstrukcja stalowa, któraw momencie oddania obiektu do użytku stanowiła jedną z największych budowli ekspozycyjnych MTP.

Koncerty w MTP Hala nr 5 – wej. Północne

Na deskach sceny Hali nr 5 wystały takie gwiazdy jak Sławomir czy też Placido Domingo. Ważnym elementem wydarzeń kulturalnych organizowanych na terenie hali są liczne targi – np. Viva Seniorzy czy też Look & Beauty Vision. Obiekt doceniany jest nie tylko przez wykonawców, dla których wszystko przygotowane jest na najwyższym poziomie, ale też przez publiczność. Na koniec warto dodać, iż każde wydarzenie organizowane w Hali nr 5 MTP zawsze przyciąga tłumy zainteresowanych – nie może zabraknąć i Ciebie.

Bilety MTP Hala nr 5 – wej. Północne

Jeśli uwielbiasz poznawać sztukę różnych gatunków to z pewnością Hala nr 5 MTP w Poznaniu będzie na to idealnym miejscem! Kalendarium wydarzeń możesz sprawdzić za pomocą strony biletowej – TicketClub.pl. W tym samym miejscu możesz również kupić bilet na wybrane przez siebie wydarzenie.