Peron 5

Peron 5 to klub muzyczny zlokalizowany w Szczecinie, przy ul. Stefana Czarnieckiego. To miejsce cieszące się ogromną popularnością z uwagi na licznie organizowane imprezy kulturalne.

Stefana Czarnieckiego 8i, 70-221 Szczecin

Wydarzenia w Peron 5

O klubie mówi się „nie ma drugiego takiego klubu w Szczecinie”. Peron 5 to prawdziwa szczecińska Event Station, na terenie której organizowane są wszystkie najważniejsze oraz największe imprezy w mieście. Peron 5 to miejsce, gdzie można nie tylko miło spędzić czas ze znajomymi, zrelaksować się po całym tygodniu pracy, ale też posłuchać wyjątkowych brzmień muzyków polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. To miejsce, przyciągające nie tylko wyjątkowymi wydarzeniami kulturalnymi, ale też niezapomnianym klimatem i wystrojem, stanowiącym uzupełnienie repertuaru.

Koncerty w Peron 5

Jak już wspomniano, na deskach sceny Peron 5 wystąpiło wielu znanych artystów – zarówno tych działających na rynku muzycznym dłużej jak i dopiero rozpoczynających swoją karierę. Do tej pory odbyły się koncerty: Lao Che, Bitamina, Romana Kostrzewskiego, O.S.T.R., Happysad, Agnieszki Chylińskiej, Palucha, Organek, The Dumplings, Blue Cafe i wielu innych artystów. Klub planuje już kolejne wydarzenia kulturalne, które z pewnością przyciągną jeszcze szersze grono uczestników – nie może w nich zabraknąć również Ciebie!

Bilety Peron 5

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
20 minutes ago