Płock, plaża nad Wisłą

Plaża nad Wisłą w Płocku to miejsce, które nie tylko pozwala zrelaksować się i odpocząć, ale też wziąć udział w licznie organizowanych wydarzeniach kulturalnych.

ul. Rybaki, 09-401 Płock

Wydarzenia w Płock Plaża nad Wisłą

Plaża nad Wisłą w Płocku to miejsce idealne dla rodzin i osób poszukujących sposobu na relaks na świeżym powietrzu. Malowniczy zalew zachęca do spędzania każdej wolnej chwili na łonie natury –wszystko to z dala od miejskiego zgiełku. Plaża zapewnia bezpieczne kąpielisko, ale też jej włodarze zajmują się organizacją licznych imprez i koncertów z udziałem znanych i cenionych gwiazd polskiej muzyki. W letnie dni mieszkańcy, jak i turyści mogą spędzać miło czas opalając się i kąpiąc w przyjemnie chłodnej wodzie, a wieczorem posłuchać brzmień rozbrzmiewającej muzyki, która przyciąga tłumnie nie tylko młodzież. Biorąc udział w wydarzeniach kulturalnych możesz liczyć nie tylko na ciekawe brzmienia, ale również dostęp do wysokiej jakości lokali gastronomicznych oferujących szeroki wybór dań oraz przekąsek.

Koncerty w Płock Plaża nad Wisłą

Na terenie plaży organizowane są liczne wydarzenia cykliczne. Zaliczyć do nich możemy festiwal Reggaeland czy też Audioriber i wiele innych, które cieszą się ogromną popularnością wśród publiczności. Na terenie plaży organizowane są koncerty gwiazd prezentujących różne gatunki muzyczne – od pop-u, hip-hopu po metalowe brzmienia. Na scenie plaży wystąpiły również zespoły, takie jak Akcent, Cliver, Diego Cichy Don oraz wielu innych.

Bilety Płock Plaża nad Wisłą

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
12 minutes ago