Pogłos

Pogłos to różnorodny klub muzyczny zlokalizowany w Warszawie, w którym każdy słuchacz może znaleźć coś dla siebie. To miejsce łączące różne klimaty, zapewniające niezapomniane wrażenia.

Burakowska 12, 01-066 Warszawa

Wydarzenia w Pogłos

Przestrzeń klubu Pogłos zapewnia możliwość połączenia osób z różnych środowisk oraz różnych inicjatyw. Dodatkowo, klub to miejsce, w którym tworzą się idee i realizowane są marzenia osób rozpoczynających swoją przygodę z muzyką. Klub Pogłos wyróżnia również infrastruktura towarzyszącą, pozwalająca organizować wydarzenia kulturalne na najwyższym poziomie. W klubie znajdują się dwie sale – Sala Czarna oraz Sala Biała. Sala czarna to miejsce, którego widownia pomieści około 300 osób, a na Sali dodatkowo znajduje się wysokiej jakości nagłośnienie, bar, backstage, a także pomieszczenie socjalne. Z kolei Sala Biała to sala mniejsza, mieszcząca około 100 osób i wyposażona jest w małą scenę i duży bar.

Koncerty w Pogłos

Na scenie klubu muzycznego Pogłos wystąpiło wiele znanych i cenionych gwiazd zarówno polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Na deskach sceny klubu można było wysłuchać brzmień: Cancer Bats, Megan Davies, Deaf Havana, Cloud Nothings Bexey, Cold Cave, Conan, Don Broco, SWMRS, All For Nothing, Chelsea i wielu innych. Nie możesz przegapić kolejnych ważnych koncertrów – śledź uważnie kalendarium wydarzeń już teraz!

Bilety Pogłos

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

grandson - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
grandson
35 minutes ago