Proxima

Klub muzyczny Proxima zlokalizowany jest na warszawskiej Ochocie, przy ul. Żwirki i Wigury. Działalność klubu związana jest z Uniwersytetem Warszawskim.

ul. Żwirki i Wigury 99A, 02-089 Warszawa

Koncerty :

Wydarzenia w Proxima

Klub współpracuje z dwoma innymi warszawskimi klubami – Palladium i Hybrydy, które również związane są z Uniwersytetem Warszawskim. W Proximie najczęściej organizowane są koncerty, jednak od czasu do czasu również organizowane są przeglądy. Klub jest również klubem studenckim, co sprawia, że w obiekcie organizowane również połowinki czy też bale wydziałowe. Proxima to nie tylko wyjątkowy klimat miejsca, ale też możliwośćskosztowania wszelkiego rodzaju trunków alkoholowych. W klubie można również wziąć udział wtransmisji ważnych wydarzeń sportowych. W ostatnich czasach w klubie organizowane są również koncerty znanych, polskich raperów.

Koncerty w Proxima

Na deskach klubu wystąpił szereg polskich jak i zagranicznych artystów takich, jak: Kult, T. Love, Futureheads, TSA, Perfect, The Stranglers a także Eagles of Deatch Metal. Warto dodać, że w klubie organizowane są również liczne cykliczne festiwale takie, jak: Emergenza Festival. Stage4You, Warszawa Brzmi Ciężko czy też Punky Reggae Live. Każdy kolejny tydzień to kolejne gwiazdy na deskach sceny klubu Proxima – nie może Cię zabraknąć podczas niezwykle popularnych koncertów!

Bilety Proxima

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

Homo Twist - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Homo Twist
2 minutes ago