Sinfonia Baltica

Polska Filharmonia Sinfonia Baltica utworzona została w ramach Państwowego Teatru Muzycznego. Jej początki działalności sięgają 1977 roku.

Jana Pawła II 3, 76-200 Słupsk

Wydarzenia w Sinfonia Baltica

Już w 1980 roku teatr został przekształcony w Orkiestrę Kameralną, a w 1992 roku obiekt działał jako orkiestra kameralna w ramach Państwowej Orkiestry Kameralnej i Teatru Impresaryjnego w Słupsku. Dopiero w 2005 roku instytucja została przekształcona w Polską Filharmonię Sinfonia Baltica w Słupsku. Od początków działalności Sinfonia Baltica związania jest z organizowanym Festiwalem Pianistyki Polskiej, który odbywa się rok rocznie od ponad 50 lat. Do tej pory, Polska Filharmonia nagrała ponad trzydzieści płyt kompaktowych – każda z nich z wyjątkowymi brzmieniami.

Koncerty w Sinfonia Baltica

W obiekcie organizowane były liczne wydarzenia kulturalne jak koncerty: Dirty Dancing, Anny Marii Jopek, Baron Cygański, Gospel Symfonicznie, Stanisława Celińska, Alosza Awdiejew oraz wielu innych. W Sinfonia Baltica organizowane są również liczne występy kabaretowe znanych zespołów oraz stand-upy wschodzących gwiazd.

Bilety Sinfonia Baltica

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!