Tama

Klub TAMA to nowoczesna przestrzeń widowiskowo-koncertowa znajdująca się w Poznaniu. Klub zlokalizowany jest przy ul. Niezłomnych.

Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

Wydarzenia w Tama

Tama znajduje się wobiekcie, który pełnił funkcję Sali reprezentacyjnej 90-letniego budynku Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej. Obiekt należy do najstarszych poznańskich sal widowiskowo-koncertowych, której wnętrze bez większego problemu pomieści ponad 1000 osób. Uwagę obiektu zwraca również architektura gmachu, która doskonale oddaje jego skomplikowane losy. Eklektyczna, lecz zrównoważona mieszanka stylów. Obiekt zwraca uwagę również dwupiętrowym hallem, który imponuje wyrafinowaną, aczkolwiek minimalistyczną elegancją. Główna sala widowiskowa stanowi harmonijny kompromis pomiędzy klasycznymi elementami zdobniczymi a nowoczesnymi akcesoriami technologicznymi pozwalającymi zorganizować występy sceniczne na najwyższym poziomie. Klub stawia również na zapewnienie maksymalnego komfortu artystom, występującym na ich scenie, poprzez odpowiednio przygotowane zaplecze.

Wydarzenia w Tama

W klubie Tama wystąpiło już wielu artystów – m.in. Natalia Nykiel, Kid Simius, Tulia, Kris Cliford, Stanisław Kryszewski, Arcode, Loco Motive i wielu innych. Klub przygotowuje już kalendarium na kolejne ważne występy znanych gwiazd, na których nie może Cię zabraknąć!

Bilety Tama

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

grandson - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
grandson
39 minutes ago