Łydka Grubasa - bilety

Łydka Grubasa

Zespół Łydka Grubasa powstała w 2002 roku w Olsztynie. Gatunek muzyczny jaki wykonują to rock kulinarno-publicystyczny. Poruszają się w gatunkach jak rock, metal oraz pokrewne nurty muzyczne. Pierwsze kawałki, jakie nagrali to: "Requiem dla KFC", "Jestem Gruby", "Cudowna dieta wuja", które powstały na pierwszej próbie. Formacja muzyczna ma w dorobku trzy płyty: „O-dur C-ból”, „Perpetuum debile” i „Bąż Woa”. Ich początki wiązały się z amatorskim muzykowaniem i robieniem sobie „jaj” na scenie, a celem ich muzyki jest dobra zabawa odbiorców.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Łydka Grubasa

Bilety na Łydka Grubasa wyprzedają się bardzo szybko, dlatego ich fani powinni kupować je z dużym wyprzedzeniem. Domeną Łydki Grubasa jest humor, który przyciąga setki fanów na ich koncerty, na które bardzo szybko wyprzedają się bilety na Łydka Grubasa. Na ich koncertach wszyscy bardzo dobrze się bawią, ponieważ Łydka Grubasa słynie z energetycznych i żywiołowych koncertów. Fani zawsze mogą liczyć na humorystyczne teksty oraz muzykę na najwyższym poziomie. Łydka Grubasa to zespół cechujący się bezpośredniością, dlatego fani zespołu zawsze dobrze bawią się podczas ich koncertów.

Na początku istnienia zespołu skład wystąpił na paru koncertach w Toruniu i Olsztynie. Z tego okresu pochodzi utwór "Nie mieszczę się w drzwi", który przeszedł do klasyków grupy. Pierwsze niecałe trzy lata działalności Łydki Grubasa to zagranych kilkadziesiąt koncertów, na które bilety Łydka Grubasa sprzedawały się bardzo dobrze. Przyjęto klawiszowca do zespołu i nagrano demo w tamtym okresie pod tytułem: „Stopa nie jest uniwersalna”. Zespół zagrał wówczas na Motocrossowych Mistrzostwach Polski w Lidzbarku Warmińskim, który to dał na naczepie od TOR-a. Zagrali także koncert na Bulwarze Zygmunta Augusta w Elblągu czy też na WOŚP w Olsztynie. Rodowód zespołu jest metalowy, każdy z członków grał w innych składach przed założeniem zespołu. Ich dużym atutem są humorystyczne i hipnotyczne teksty. Zespół wystąpił także na Przystanku Woodstock, dając publiczności kopa i pozytywną energię, daleką od gwiazdorstwa. Bilety na Łydka Grubasa to inwestycja, która zapewni Ci świetną zabawę i zauroczy nietuzinkowym brzmieniem. Kup u nas bilety na Łydkę Grubasa i poczuj rockowy klimat, który wprowadzi Cię w doskonały nastrój. Łydka Grubasa to świetny zespół rockowy z elementami kulinarno-publicystycznymi, który ma wielu fanów w całej Polsce.

Najważniejsze, co towarzyszy fanom podczas koncertów Łydki Grubasa, to humor i dobra zabawa. Twórcy takich hitów jak “Requiem dla KFC”, “Cudowna dieta wuja”, “Perpetuum debile” czy “O-dur C-ból” podejmują tematy publicystyczne, społeczne i znane z codzienności, a następnie przedstawiają je prześmiewczo w rockowo-metalowej formie. Koncert Łydki Grubasa odbył się m.in. podczas Przystanku Woodstock, gdzie publiczność pokochała ich pełne dystansu i humoru piosenki oraz bezpośredni sposób bycia.

Muzyczny Kazimierz: LADY PANK, Dziwna Wiosna, The Freuders - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Muzyczny Kazimierz: LADY PANK, Dziwna Wiosna, The Freuders
17 minutes ago