Wakacyjne wydarzenia muzyczne, na których nie może Cię zabraknąć

24 June 2019

Dla miłośników muzyki wakacje to przede wszystkim festiwale muzyczne. Nie ma bowiem nic lepszego dla prawdziwego melomana, niż wspaniałe koncerty, ludzie i zabawa do rana. Zobacz, jakie ciekawe wydarzenia muzyczne czekają Cię tego lata!

4 lipca rozpoczyna się Warsaw Summer Jazz Days. To festiwal, na którym nie może zabraknąć żadnego miłośnika jazzu. Powstał w 1992 roku i od tego momentu z roku na rok zyskuje na popularności. Kojarzy się przede wszystkim z nowoczesnymi, awangardowymi dźwiękami, otwartością na eksperymentowanie oraz odważną sztukę. To właśnie z tego powodu przyjeżdża tutaj wielu zagranicznych gości. Warszawa kojarzy się z rynkiem otwartym na innowacje, a Warsaw Summer Jazz Days jest tego potwierdzeniem.

Ten warszawski festiwal jazzowy to 4 dni muzyki, w ciągu których można posłuchać takich wykonawców, jak Kenny Garret Quintet, Stanley Clark Band czy Snarky Puppy. Jednak to nie cały program festiwalu! Chcesz poczuć niesamowitą atmosferę i posłuchać nowoczesnych jazzowych dźwięków? Kup bilet już teraz!

Jeśli rockowe klimaty są Ci bliższe, 5-6 lipca zapraszamy do Zwierzyńca. To przepiękne miasto położone na skraju Roztoczańskiego Parku Narodowego na dwa dni zamieni się w królestwo rock&rolla. To już V edycja Rockowiska Zwierzyniec! Tegorocznymi gwiazdami będą Kat & Roman Kostrzewski i Decapitated. Miłośnicy mocnych brzmień nie będą zawiedzeni. Podczas dwudniowego festiwalu zagrają także Infected Rain, Virgin Snatch, Łydka Grubasa, The Louders, Only Sons i Klaustrofobia. Dodatkowo będzie można przekonać się, co w młodych muzykach drzemie i posłuchać 8 obiecujących kapel, które zakwalifikowały się do przeglądu. Masz duszę rockmana? Kup bilety na Rockowisko Zwierzyniec i rozpocznij wakacje na rock&rollowo.

Drugiego takiego festiwalu, jak Kazimiernikejszyn, nie znajdziesz w całej Polsce! Tylu ambitnych i nietuzinkowych polskich artystów skupionych w jednym miejscu nie ma bowiem nigdzie indziej. W tym roku wystąpią Krzysztof Zalewski, Organek, Bitamina, Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Kult. A to tylko część programu! Do tego niesamowita, chilloutowa atmosfera, piękne widoki i wspaniali ludzie ściągający do Kazimierza Dolnego z całego kraju. Kupując bilet na Kazimiernikejszyn dostajesz coś więcej niż 4 dni muzyki. Dostajesz dostęp do innego wymiaru, energetycznego świata, wstępujesz na jasną stronę muzycznej mocy. Nie miałeś nigdy okazji, aby odwiedzić Kazimierz Dolny? Nie znamy lepszego powodu, niż przyjazd na ten festiwal. Zbieraj więc ekipę i 17 lipca przyjeżdżajcie na Kazimiernikejszyn.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

17-21.07.2024 | Tickets from 125 PLN
Kazimiernikejszyn 2024...
Kazimiernikejszyn, Kazimierz Dolny
17-21.07.2024 | Tickets from 1800 PLN
Kazimiernikejszyn 2024...
Kazimiernikejszyn, Kazimierz Dolny
03.08.2024 | Tickets from 119 PLN
Muzyczny Kazimierz: KULT
Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny
08.08.2024 | Tickets from 119 PLN
Muzyczny Kazimierz: Da...
Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny
18.10.2024 | Tickets from 139 PLN
Kult - Trasa Pomarańcz...
Klub Stodoła, Warszawa
19.10.2024 | Tickets from 139 PLN
Kult - Trasa Pomarańcz...
Klub Stodoła, Warszawa
15.11.2024 | Tickets from 139 PLN
Kult - Trasa Pomarańcz...
Klub Stodoła, Warszawa
16.11.2024 | Tickets from 139 PLN
Kult - Trasa Pomarańcz...
Klub Stodoła, Warszawa
17.11.2024 | Tickets from 120 PLN
Kult - Pomarańczowa Trasa
Wytwórnia, Łódź
23.11.2024 | Tickets from 120 PLN
Kult - Trasa Pomarańcz...
Hala Spodek Katowice, Katowice
Adriano Celentano Tribute Show - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Adriano Celentano Tribute Show
8 minutes ago