Nocny Kochanek - bilety

Nocny Kochanek

Polski zespół heavymetalowy, powstał w Warszawie w 2012 roku. Prezentuje muzykę z gatunku power i heavy metal w lżejszej wersji, „z przymrużeniem oka”. Formację utworzyli muzycy grupy Night Mistress. Utwory zespołu można było usłyszeć na ścieżce dźwiękowej popularnej kreskówki „Kapitan Bomba”, w jednym z odcinków zespół Night Mistress zaprezentował się pod prześmiewczą nazwą „Nocny Kochanek ”i od tego występu można mówić o nowej formacji, obecnej w środowisku muzycznym.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Chcesz zobaczyć występ zespołu na żywo? Kup bilety na Nocny Kochanek!

Nocny Kochanek zdobywa coraz większą liczbę fanów, którzy cenią muzyków za specyficzne poczucie humoru, które jest obecne w każdym utworze. Autorami tekstów w większości są wokalista Krzysztof Sokołowski oraz gitarzysta Arkadiusz Majstrak. Inspiracją do artystów jest codzienne życie i prozaiczne, czasami śmieszne sytuacje, które można zaobserwować na każdym kroku: np. w autobusie (utwór „Dziewczyna z kebabem”), na siłowni (utwór „Siłacze”), czy podczas podróżowania (utwór „Tirowiec”).

Nocny Kochanek gra muzykę podobną w brzmieniach do stylu takich grup jak: Saxon, Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath. W 2016 zespół pojawił się na scenie XXII Przystanku Woodstock, w pokojowej wiosce Kriszny. W 2017 muzycy Nocnego Kochanka wygrali eliminacje do XXIII Przystanku Woodstock i zaprezentowali się na dużej scenie, otwierając trzeci dzień występów. Podczas festiwalu Nocny Kochanek zaangażował się w promocję kampanii społecznej „Muzyka Przeciwko Rasizmowi” Stowarzyszenia „Nigdy Więcej”.

W 2018 roku grupę nagrodzono czterema statuetkami podczas Gali Płyty Rocku Antyradia w kategoriach: Zespół Rocku, Płyta Rocku („Zdrajcy Metalu”), Przebój Rocku („Dżentelmeni Metalu”) oraz Wokalista Rocku (Krzysztof Sokołowski). Zespół zdobył także złotą płytę za album „Zdrajcy Metalu”.

Skład zespołu Nocny Kochanek:

  • Krzysztof Sokołowski – wokal
  • Arkadiusz Majstrak – gitara
  • Artur Pochwała – bas
  • Robert Kazanowski – gitara
  • Artur Żurek – perkusja

Bilety na Nocny Kochanek to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Klasyczny heavy metal i pełen humoru tekst inspirowany prawdziwymi zdarzeniami – to znaki charakterystyczne Nocnego Kochanka. Artysta bawi się językiem, posługuje się grami językowymi i pastiszem – wszystko po to, aby przedstawić nieco inny obraz polskiej rzeczywistości. Jego twórczość docenili słuchacze Antyradia – Nocny Kochanek zgarnął aż 4 statuetki podczas Gali Płyty Rocku 2018. Posłuchaj laureatów Zespołu, Płyty, Wokalisty i Przeboju Rocku – wybierz się na koncert Nocnego Kochanka!

Hrabi - Lubię to! // 17:30 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Hrabi - Lubię to! // 17:30
8 minutes ago