Nothing But Thieves - bilety

Nothing But Thieves

Młody, rockowy zespół, którego celem jest pokazanie, że rock nadal żyje. Fani zwracają uwagę na szczerość, mocne riffy, nieziemski głos wokalisty oraz szalone koncerty, podczas których nie brakuje energii i chęci do wspólnej zabawy.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Skład zespołu Nothing But Thieves

 • Conor Mason – wokalista i gitarzysta,
 • Joe Langridge-Brown – gitarzysta,
 • Dominic Craik – gitarzysta i klawiszowiec,
 • Philip Blake – basista,
 • James Price – perkusista.

 • Chcesz usłyszeć Nothing But Thieves na żywo? Kup bilety już teraz!

  Początki działalności

  Angielski, alternatywny zespół rockowy został założony w 2012 roku. Pojawili się trochę znikąd. Krytycy ich styl muzyczny porównują do muzyki Foals, The Neighbourhood i Civil Twilight. Już w pierwszym roku działalności wypuścili EP-kę, która w środowisku muzycznych przeszła całkowicie bez echa. Również single promujące krążek nie zostały zauważone. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy Muse zdecydował się na supportowanie grupy. Ich obecność obok Muse na kilku koncertach europejskiej całkowicie odmieniła ich przyszłość.

  Albumy studyjne

 • Nothing but Thieves (2015)
 • Broken Machine (2017)

 • Ich debiutancki album składa się z 12 utworów – wszystkie utrzymane w średnich, niezbyt zadziornych tempach jednak niezwykle przebojowych. Wielu twierdzi, że utwory zostały wręcz stworzone z myślą o radio. Drugi, ostatni ich krążek składa się z utworów o różnym brzmieniu – zarówno szybkich, energicznych piosenek jak i klimatycznych ballad. Wszystkie utwory łączy jedno – zbliżona stylistyka. Autor stawia na mocne początki, wyraziste melodie idealnie współgrające z dynamicznym i mocnym refrenem.

  Sprawdź czy wykorzystali swój potencjał i kup bilety na Nothing But Thieves

  Ich przeboje “Wake Up Call”, “Trip Switch” czy “Graveyard Whistling” zaskarbiły sobie sympatię miłośników rocka alternatywnego i szturmem podbiły listy przebojów. Debiutancki album “Nothing But Thieves” trafił na 7. miejsce oficjalnego brytyjskiego zestawienia i był 3. najchętniej słuchanym krążkiem na iTunes. Koncerty Nothing But Thieves słyną z dobrej jakości muzyki na żywo i niesamowitej atmosfery – nic dziwnego, w końcu okrzyknięto ich jedną z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie.

  Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

  The fan bought a ticket for
  Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
  46 minutes ago