Wardruna - bilety

Wardruna

Po pięciu wyprzedanych koncertach w grudniu 2022 roku, Wardruna wraca do Polski. W ramach ekskluzywnej letniej trasy, formacja Einara Selvika wystąpi w wyjątkowej scenerii kieleckiego Amfiteatru Kadzielnia. Będzie to jedyny polski koncert zespołu zaplanowany na 2023 r.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

“Z ogromną przyjemnością ogłaszamy letnie tournee. Będziemy gościć w niezwykłych miejscach i na znakomitych festiwalach w Europie. W zależności od tego skąd jesteście i co lubicie, będziecie mieli możliwość zobaczenia nas w salach koncertowych i pod gołym niebem, na siedząco i stojąco” - mówi Einar Selvik.

Dyskografię Wardruny zamyka album “Kvitravn”, wydany w styczniu 2021 r.

Data: 6 sierpnia 2023
Miejsce: Amfiteatr Kadzielnia, al. Legionów 1, 25-035 Kielce

Organizatorem koncertów Wardruny w Polsce jest Iron Realm Productions:

https://www.facebook.com/IronRealmProductions/

Muzyka Wardruny zyskała szerokie uznanie, gdy została wykorzystana w ścieżce dźwiękowej do znanego serialu Wikingowie. Einar Selvik, założyciel i lider zespołu, był jedną z gwiazd Festiwalu Muzyki Filmowej oraz festiwalu Castle Party – a niemal wszystkie koncerty zespołu w Polsce przez lata były wyprzedane.