Najlepszy pomysł na świąteczny prezent? Bilet na koncert!

16 December 2019

Jaki prezent świąteczny kupić, aby był wyjątkowy, został zapamiętany na długo i nie zgubił się w czeluściach szafki bez dna, do której wkłada się nietrafione prezenty? To proste, wystarczy kupić bilet na koncert w 2020 roku! Podpowiadamy, jakie wydarzenia warto wybrać.

Trasa koncertowa Kult Akustik

Fanów Kultu nie trzeba do tego koncertu namawiać. Jeśli masz takiego wśród swoich bliskich, kup bilet na Kult Akustik w ciemno. Możesz być pewien co najmniej okrzyku radości, a nawet rzucenia się na szyję ;) Ale nawet Ci, którzy na co dzień nie śpiewają pod prysznicem "Dziewczyny bez zęba na przedzie", będą z takiego prezentu zadowoleni. Dlaczego? Bo koncert Kult Akustik to dobre, rockowe granie, ale bez nadmiernych decybeli. To wyjątkowa podróż w krainę dźwięku i tekstu. Znajdzie się tutaj coś dla miłośników instrumentalnego grania. Kazik Staszewski bowiem na scenę zaprasza nie tylko bębny i gitarę, ale także pianino i sekcję dętą. Ci, którzy szukają przekazu w tekstach, również nie będą zawiedzeni. Teksty Kazika to szczerość prosto z serca, często rzucona prosto między oczy, doskonale ujęta refleksja nad rzeczywistością. Kult Akustik ma jeszcze jedną, praktyczną zaletę - koncerty odbywają się w całej Polsce. Jeśli jeszcze cię to nie przekonuje, zerknij TUTAJ i przeczytaj więcej na temat tej trasy koncertowej Kultu. (link do wpisu https://ticketclub.pl/blog/kult-akustik-2020-kup-bilet-poki-jest-dostepny-37/)

Maria Peszek Sorry Polsko Super Tour

Maria Peszek rusza w trasę! A jak Maria Peszek rusza, to rusza za nią cała Polska… no, może prawie cała ;) Maria Peszek to bowiem artystka nietuzinkowa. Jej teksty są odważne, bezkompromisowe, Maria nie ogląda się na to, co powiedzą inni, mówi wprost to, co myśli. Jej twórczość trafia więc w gusta odbiorców świadomie odbierających muzykę. Nie myśl jednak, że to artystka niszowa. Koncerty Marii gromadzą tłumy. Po dłuższej przerwie Artystka pojawi się w klubach w całej Polsce w ramach trasy "Sorry Polsko Super Tour". Bilet na koncert Marii Peszek będzie doskonałym pretekstem do sprawdzenia, co u niej nowego. Kup więc bilet i idź “śpiewać i tańczyć | wbrew wszystkiemu | chodźcie, na ulice, potańczyć i pokrzyczeć | i na koncerty, do nas | będzie super.”

Wardruna w Krakowie i Poznaniu

Ten koncert to nie lada gratka dla miłośników skandynawskich dźwięków. Ten norweski zespół wykonujący folk i ambient, inspirowany nordyckim szamanizmem i runami, cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Dźwięki rodem z opowieści o wikingach są nam widocznie w jakiś sposób bliskie, skoro poprzedni koncert Wardruny w Polsce wyprzedał się w ekspresowym tempie. Już na rok przed jego datą bilety były niedostępne! Na szczęście nie trzeba było długo czekać na kolejne występy Norwegów. Wardruna wróci do Polski na dwa koncerty – 3 maja wystąpią w Sali Ziemi w Poznaniu, a 4 maja w ICE Kraków Congress Center. Nie zapomnij o tym, że to prawdziwy hit, dlatego warto kupić bilety na koncert Wardruny już teraz, póki jeszcze są dostępne.

Woodkid w Klubie Stodoła

To propozycja dla koneserów nie tylko dźwięku, ale także obrazu. A to dlatego, że Yoann Lemoine, działający pod pseudonimem Woodkid, zaczynał swoją karierę jako reżyser teledysków. Każdy, kto zna jego twórczość wizualną wie, że jego klipy to małe dzieła sztuki filmowej. Oprócz własnych, fenomenalnych filmów, stworzył także videoklipy dla Taylor Swift, Lany Del Rey, Pharrella, Drake'a czy Harry'ego Stylesa. Dźwiękowo jednak nie odstaje ani na krok od najlepszych. Jego muzyka jest trudna do jednoznacznego sklasyfikowania. Choć w ujęciu ogólnym jest to pop, to jednak bardzo wyrafinowany i z wpływami z wielu stron. Woodkid jest dekadencki, ale romantyczny. Gotycki, lecz przebojowy. Słychać tam mocne basy, ale także orkiestrę. To za ten miks fani uwielbiają go najbardziej. Woodkid długo kazał czekać na kolejną płytę. Ale w końcu, po 7 latach od debiutanckiego “Golden Age”, zapowiedział jej wydanie - ma się pojawić w 2020 roku. Tymczasem można delektować się stworzonymi przez artystę dźwiękami na majowym koncercie Woodkida w Klubie Stodoła. Jeśli ktoś z Twoich bliskich przejawia jakiekolwiek zainteresowanie muzyką nieco bardziej ambitną, kup mu bilet w ciemno, a na pewno nie pożałuje(sz).

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

30.10.2022 | Tickets from 100 PLN
Kult - Trasa Pomarańczowa
Wytwórnia, Łódź
31.10.2022 | Tickets from 80 PLN
Maria Peszek
Wytwórnia, Łódź
02.11.2022 | Tickets from 115 PLN
Kult - Trasa Pomarańcz...
Klub Studio, Kraków
04.11.2022 | Tickets from 110 PLN
Kult - Trasa Pomarańcz...
Klub Stodoła, Warszawa
05.11.2022 | Tickets from 110 PLN
Kult - Trasa Pomarańcz...
Klub Stodoła, Warszawa
11.11.2022 | Tickets from 110 PLN
Kult - Trasa Pomarańcz...
Klub Stodoła, Warszawa
12.11.2022 | Tickets from 110 PLN
Kult - Trasa Pomarańcz...
Klub Stodoła, Warszawa
26.11.2022 | Tickets from 100 PLN
Kult - Trasa Pomarańcz...
Hala Spodek Katowice, Katowice
02.12.2022 | Tickets from 190 PLN
Wardruna
Gdański Teatr Szekspirowski, Gdańsk
03.12.2022 | Tickets from 240 PLN
Wardruna
CSK w Lublinie, Lublin
04.12.2022 | Tickets from 110 PLN
Maria Peszek
Klub Stodoła, Warszawa
05.12.2022
Wardruna
ICE Kraków, Kraków
06.12.2022 | Tickets from 185 PLN
Wardruna
Sala Ziemi, Poznań
07.12.2022 | Tickets from 185 PLN
Wardruna
Palladium, Warszawa
Daria Zawiałow “METROPOLIS… wojen nie będzie” - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Daria Zawiałow “METROPOLIS… wojen nie będzie”
2 minutes ago