Bracia Figo Fagot w Stadion Syrenka - 03.10.2020 - Warszawa Saturday, 03 October 2020 | Stadion Syrenka, Warszawa

start date: 19:00 / opening hour: 6 p.m.
BILET WSTĘPU - PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 03 October 2020 22:00
59.00 PLN
Choose the number of tickets:
miejsce stojące, Dostępne do: 03 October 2020 22:00

Bracia Figo Fagot Saturday, 03 October 2020 / Stadion Syrenka, Warszawa - Event description:

Bracia Figo Fagot już 3 października zagrają koncert plenerowy na Stadionie Syrenka!

3 października na warszawskim Stadionie Syrenka wystąpią Bracia Figo Fagot! Formacja zaprezentuje warszawskiej publiczności swoje największe hity, jak również premierowy materiał z nowej płyty, w tym m.in. najnowszy singiel „Karolino (KOCHAM CIĘ)”. Koncert odbędzie się w ramach serii wydarzeń „Muzyczna Syrenka”, którym przyświeca idea wspólnego pożegnania lata w wyjątkowo muzycznej i bezpiecznej atmosferze. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży!

Realizacji przedsięwzięcia „Muzyczna Syrenka” przyświeca cel organizacji wydarzeń w sposób maksymalnie bezpieczny. W trakcie koncertu wdrożony zostanie szereg środków bezpieczeństwa, zgodnych z bieżącymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W wydarzeniu będzie mogła wziąć udział limitowana liczba uczestników. Kontrola biletów będzie odbywać się bezdotykowo, a uczestnicy zostaną poproszeni o dezynfekcję dłoni przed wejściem na obszar stadionu. Organizatorzy zapewnią uczestnikom możliwość swobodnego przemieszczania się, z zachowaniem dystansu społecznego. Każdy uczestnik zostanie również poproszony o złożenie pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia.

Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo - Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty)oraz „Fagot - Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).

21 maja 2012 roku nakładem S.P. Records ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana Na Bogatości. Album zawierał utwory znane z serialu Kaliber 200 Volt w nowych aranżacjach, a także premierowe kompozycje. Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży EMPIK.com w rankingu TOP 50. Singlem promującym wydawnictwo był utwór Bożenka, do którego teledysk obejrzało już ponad 20 milionów użytkowników kanału Youtube.

5 października 2013 na sklepowych półkach pojawił się drugi krążek kapeli, zatytułowany Eleganckie Chłopaki, na którym gościnnie wystąpił Czesław Mozil. Album, podobnie jak jego poprzednik, przypadł do gustu publiczości, która wypełniała po brzegi każdą salę, w której grali Bracia Figo Fagot.

Trzeci studyjny album braterskiego duetu, Discochłosta, wydany został jesienią 2014 roku. Krytycy nie pozostawili na nim suchej nitki, ale opinie fanów zespołu oraz atmosfera na koncertach świadczą o tym, że Bracia Figo Fagot jeszcze długo ze sceny nie zejdą.

W 2015 roku zespół nie próżnował i wydał kilka nowych singli -Polska, Trzech króli, Lato i Morze czy Dziewczyna zawistna. Utwory te znalazły się na płycie Disco Polo, która została wydana jesienią 2016. Wszystkie cztery albumy formacji zyskały status złotej płyty.

8 października 2019 ukazał się najnowszy, piąty album formacji, zatytułowany "Bez popity i bez gumy". Na krążku znalazły się takie hity, jak "Etyzer z kosmosu" czy "Harnaś z puchy".

Po koncercie Braci Figo Fagot na Stadionie Syrenka serdecznie zapraszamy na after party, które odbędzie się w Klubie Stodoła!

Bracia Figo Fagot

3 października 2020, Stadion Syrenka + after party w Klubie Stodoła

18:00 – otwarcie bram, 19:00 – początek koncertu

Bilety (miejsca stojące):

59 PLN


Oświadczenie Uczestnika Koncertu - Uczestnik Imprezy ma obowiązek przed wejściem na teren imprezy złożyć pisemne oświadczenie.Artist: Bracia Figo Fagot
Bilety na Bracia Figo Fagot

Wyszukiwane hasła

 • Bracia Figo Fagot Warszawa
 • Bilety Bracia Figo Fagot
 • Bracia Figo Fagot Warszawa
 • Bracia Figo Fagot Warszawa bilety
 • Bracia Figo Fagot bilety Warszawa 03.10.2020
 • Bilety Bracia Figo Fagot Stadion Syrenka
 • Koncert w Stadion Syrenka Bracia Figo Fagot
 • Koncert Bracia Figo Fagot bilety
 • Bracia Figo Fagot Stadion Syrenka bilety
Add to calendar Show on map
Add to Ticket Alert
Buy a collector’s ticket:
Bilety kolekcjonerskie - Bracia Figo Fagot
How to buy a tickets?
 1. Choose the number of tickets automatically or from the map view.
 2. Choose ticket type (electronic, collector's, standard).
 3. You have to finalize your order within 10 minutes after adding tickets to the shopping basket.
 4. If you want to finish shopping and go to the checkout, click „Finalize the order”.
 5. Follow steps in the shopping basket to finalize a purchase.
 6. On the e-mail address you provided you will receive information about order status.
Bilety kolekcjonerskie - Bracia Figo Fagot
Your shopping basket is empty
Kult - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult
3 minutes ago