Welshly Arms w Proxima - 22.04.2023 - Warszawa Saturday, 22 April 2023 | Proxima, Warszawa

/ opening hour: 6 p.m.
MIEJSCE STOJĄCE - BILET TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 22 April 2023 13:00
79.00 PLN
Choose the number of tickets:
miejsce stojące, Dostępne do: 22 April 2023 13:00

Welshly Arms Saturday, 22 April 2023 / Proxima, Warszawa - Event description:

WELSHLY ARMS
KONCERTY W POLSCE

21.04.2023 – CRACOW – KLUB KWADRAT
22.04.2023 – WARSAW – KLUB PROXIMA

Po wydaniu ich przebojowego singla „Legendary” w 2017 roku, świat indie rocka został szybko pokochał zamiłowanie Welshly Arms do wypuszczania alt-rockowych bangerów i mrożących krew w żyłach występów na żywo. Ich album „No Place is Home” z 2018 roku miał ponad 350 milionów odtworzeń i zapewniał sensacyjną muzyczną podróż, która uderza we wszystkie zalotne nuty. Mówiąc prościej, zespół wstrzykuje potężną dawkę emocji, które nadal zachwycają wiernych Welshly Arms.

Ostatnia płyta grupy „Wasted Words & Bad Decisions” zostało nagrane w starym wiejskim domu na obrzeżach Cleveland w stanie Ohio, gdy świat przeżywał lock-down. Spokojne i komfortowe otoczenie zapewniło pięcioosobowemu zespołowi, który sprzedał platynę, wytchnienie od wyczerpujących wymagań koncertowania w Stanach i za granicą.

„Po długiej przerwie w trasach koncertowych i występach na żywo, spowodowanej pandemią, poświęciliśmy czas na zastanowienie się i ponowne skupienie się na naszej muzyce”, mówi Sam Getz [prowadzący, wokalista, gitarzysta]. „Te piosenki mówią dokładnie o tym, kim wszyscy jesteśmy w tym moment naszego życia. Muzycznie chcieliśmy, aby ta płyta sprowadziła nas z powrotem do surowego rock-n-rolla, na którym zbudowaliśmy zespół, gdy razem jammowaliśmy w piwnicy. Ale oczywiście dojrzeliśmy i przeżyliśmy jako muzycy wspólne trasy koncertowe po całym świecie i myślę, że to skrzyżowanie sprawiło, że Wasted Words & Bad Decisions jest tak zabawny i był satysfakcjonujący w tworzeniu.

Po wydaniu ich przebojowego singla „Legendary” (obecnie platynowy singiel w kilku krajach europejskich, który był odtwarzany ponad 250 milionów razy) w 2017 roku, pięciu mieszkańców Środkowego Zachodu zostało katapultowanych z grania w lokalnych klubach muzycznych w Cleveland na największe światowe sceny festiwali rockowych, w tym Lollapalooza, The Reading & Leeds Festival, Bottlerock, Rock am Ring, Hangout Music Fest, Shaky Knees i wiele więcej w mniej niż rok.

Szybkki wzrost popularności Getza, Jimmy'ego Weavera [bas, wokal], Mikey'a Goulda [perkusja], Bri Bryant [wokal] i Jona Bryanta [wokal] sprawił, że zespół grał dla masowo wyprzedanej publiczności festiwalowej, która została natychmiast przyciągnięta przez „Legendary” i inne hity Welshly Arms, takie jak „Indestructible”, „Learn To Let Go” i „Sanctuary” (dwa ostatnie znalazły się w pierwszej dziesiątce piosenek w Niemczech). W ciągu zaledwie kilku miesięcy Welshly Arms stali się ulubienicami indie-rocka, cenionymi od Los Angeles po Warszawę.

Podczas podróży po Europie i Ameryce Północnej przez prawie dwa lata z rzędu, utwory Welshly Arms pojawiły się w popularnych mediach, w tym w nagradzanym filmie Quentina Tarentino „Nienawistna ósemka”, Underground 6 (Netflix), Empire , FIFA (EA Sports) i były używane między innymi przez główne marki, takie jak Miller Lite, Jeep, ESPN, MLB, NFL i NASCAR.

Pod silnym wpływem klasycznego brzmienia Cleveland, eklektyczna grupa powróciła do swoich różnorodnych muzycznych korzeni w swoim najnowszym wydawnictwie; od jazzu do soulu, gospel do bluesa, rocka do alternatywy i wszystkiego pomiędzy. „Wasted Words…” to imponująca ewolucja dźwiękowa zespołu, który jest znany z płynnych melodii, doniosłych refrenów, odważnych instrumentów gitarowych i zręcznych technik produkcji. Fani hardcore'u natychmiast rozpoznają niedawno wydane single, takie jak „Are You Lonely”, „Save me from the monster in my head” i „Stand”, podczas gdy inne, takie jak „Dangerous”, „One More Hallelujah”, „Burn Me Alive” i „Proud” w bardziej odważny i agresywny sposób prezentują uderzająco potężny styl rockandrolla Welshly Arms, który podnosi duszę.

Ulubiony przez fanów duet Bri i Jon Bryant tchnął duchowe życie w każde zeswoich podnoszących na duchu chóralnych momentach wokalnych. Podczas gdy wznoszące się wokale i teksty Getza proszą słuchaczy, aby wytrwali w życiowych przeszkodach pomiędzy wzbudzającymi podziw solówkami gitarowymi. Weaver, geniusz produkcji i utalentowany szczur studyjny, rzuca współczesne smaki za pomocą odlotowych linii basowych, akordów syntezatorowych i gustownych efektów elektronicznych. Na płycie, Gould rytmicznie splata to razem poprzez nieubłagany styl bębnienia.

Naładowani i uzupełnieni, pięciu członków Welshly Arms chce nadal dostarczać masom swoje udane hity i najnowszy pełnowymiarowy album z ich charakterystyczną ognistą pasją, która nadal inspiruje fanów muzyki na całym świecie.


Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik powinien na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

Do takich warunków mogą należeć między innymi:
- wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
- wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
- wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.

The possibility of participating in the event may be subject to special conditions, depending on the legal provisions that will be in force on the date of its organisation. Each participant should keep up-to-date with updates on the rules of participation in events with the audience.

It should also be borne in mind that the organiser and / or artiste may introduce specific rules for participation in the event, which participants will be informed about before the event date. Failure to comply with the specified conditions of participation in the event may result in refusal to admit the participant to the event area.

Such conditions may include, but are not limited to:
- the requirement to provide evidence of full vaccination against COVID-19;
- the requirement to provide evidence of being a convalescent COVID-19 survivor;
- presenting a negative test result for the presence of the SARS-COV-2 virus.

Artist: Welshly Arms
Bilety na Welshly Arms

Wyszukiwane hasła

  • Welshly Arms Warszawa
  • Bilety Welshly Arms
  • Welshly Arms Warszawa
  • Welshly Arms Warszawa bilety
  • Welshly Arms bilety Warszawa 22.04.2023
  • Bilety Welshly Arms Proxima
  • Koncert w Proxima Welshly Arms
  • Koncert Welshly Arms bilety
  • Welshly Arms Proxima bilety
Add to calendar Show on map
Add to Ticket Alert
More
Your shopping basket is empty
Your shopping basket is empty
Kamil Bednarek “Ambasadorzy Rozrywki” - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kamil Bednarek “Ambasadorzy Rozrywki”
11 minutes ago