Niebo

Klub Niebo to klub mieszczący się na warszawskim Nowym Świecie. To wyjątkowe miejsce, które pełni funkcję zarówno klubu nocnego, sali koncertowej oraz przestrzeni do działalności związanej z organizacją wydarzeń kulturalnych, jak i artystycznych.

Nowy Świat 21 (w podwórku), 00-029 Warszawa

Koncerty :

Wydarzenia w Niebo

Klub Niebo to klub nie tylko o szerokim zakresie działania, ale też o wyjątkowo dużej powierzchni – aż 800 metrów kwadratowych. Warto również wspomnieć, iż poza organizacją różnorodnych wydarzeń kulturalnych na terenie klubu, wyróżnia go również wyjątkowo szeroka różnorodność tematyczna a także otwartość na organizację nowych, odważnych wydarzeń.Jeśli zastanawiasz się, czy jest to miejsce odpowiednie dla Ciebie to musisz wiedzieć, że w ciągu dnia możesz tam spotkać się z przyjaciółmi, zrelaksować się a także popracować. Wieczorową porą klub przeobraża się w energetyczny bar, na terenie którego organizowane są niezwykle energetyczne oraz pełne dobrych rytmów imprezy. Klub wyróżnia również wyjątkowa kuchnia – możecie spróbować kuchni hawajskiej.

Koncerty w Niebo

Na terenie klubu Niebo organizowane są liczne koncerty znanych i lubianych gwiazd zarówno polskiej sceny muzycznej jak i zagranicznej. Klub otwarty jest na współpracę ze znanymi gwiazdami, ale chętnie zaprasza również do współpracy młode, wschodzące gwiazdy. W klubie uczestnicy mogli wziąć udział w koncercie Madrugaga, Maribou State, Kwiat Jabłoni, Vok, Neneh Cherry, Algiers, Cory Henry, Clams Casino, Bokka, Zola Jesus, Kasia Lins, Natalia Przybysz i wielu innych! Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych, ważnym koncertów – śledź uważnie harmonogram planowanych wydarzeń.

Bilety Niebo

Klub Niebo to miejsce wyjątkowych imprez, ale i koncertów, na których nie może Cię zabraknąć! Śledząc serwis TicketClub.pl możesz nie tylko poznać harmonogram wydarzeń, ale też kupić bilety, bez konieczności wychodzenia domu! Wszystko szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień I - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień I
5 minutes ago