Niebo

Klub Niebo to klub mieszczący się na warszawskim Nowym Świecie. To wyjątkowe miejsce, które pełni funkcję zarówno klubu nocnego, sali koncertowej oraz przestrzeni do działalności związanej z organizacją wydarzeń kulturalnych, jak i artystycznych.

Nowy Świat 21 (w podwórku), 00-029 Warszawa

Wydarzenia w Niebo

Klub Niebo to klub nie tylko o szerokim zakresie działania, ale też o wyjątkowo dużej powierzchni – aż 800 metrów kwadratowych. Warto również wspomnieć, iż poza organizacją różnorodnych wydarzeń kulturalnych na terenie klubu, wyróżnia go również wyjątkowo szeroka różnorodność tematyczna a także otwartość na organizację nowych, odważnych wydarzeń.Jeśli zastanawiasz się, czy jest to miejsce odpowiednie dla Ciebie to musisz wiedzieć, że w ciągu dnia możesz tam spotkać się z przyjaciółmi, zrelaksować się a także popracować. Wieczorową porą klub przeobraża się w energetyczny bar, na terenie którego organizowane są niezwykle energetyczne oraz pełne dobrych rytmów imprezy. Klub wyróżnia również wyjątkowa kuchnia – możecie spróbować kuchni hawajskiej.

Koncerty w Niebo

Na terenie klubu Niebo organizowane są liczne koncerty znanych i lubianych gwiazd zarówno polskiej sceny muzycznej jak i zagranicznej. Klub otwarty jest na współpracę ze znanymi gwiazdami, ale chętnie zaprasza również do współpracy młode, wschodzące gwiazdy. W klubie uczestnicy mogli wziąć udział w koncercie Madrugaga, Maribou State, Kwiat Jabłoni, Vok, Neneh Cherry, Algiers, Cory Henry, Clams Casino, Bokka, Zola Jesus, Kasia Lins, Natalia Przybysz i wielu innych! Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych, ważnym koncertów – śledź uważnie harmonogram planowanych wydarzeń.

Bilety Niebo

Klub Niebo to miejsce wyjątkowych imprez, ale i koncertów, na których nie może Cię zabraknąć! Śledząc serwis TicketClub.pl możesz nie tylko poznać harmonogram wydarzeń, ale też kupić bilety, bez konieczności wychodzenia domu! Wszystko szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

COŚ nieCOŚ, czyli największe otrzęsiny Politechniki Warszawskiej - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
COŚ nieCOŚ, czyli największe otrzęsiny Politechniki Warszawskiej
18 minut temu