Kult Akustik 2020 - kup bilet, póki jest dostępny

22 Październik 2019

Zastanawiasz się, dlaczego już teraz masz kupić bilety na koncert Kultu Akustik? Przecież trasa rusza dopiero 21 lutego. Odpowiedź jest prosta - za chwilę tych biletów nie będzie. Koncerty Kultu schodzą, jak ciepłe bułeczki. Nie ma więc na co czekać!

Czy bez prądu można grać koncerty? Kult każdego roku udowadnia, że tak. Akustyczne granie to już swoista tradycja, corocznie ciesząca się uznaniem fanów w całym kraju. Nie myśl jednak, że koncerty „bez prądu” są pozbawione mocy. Kult z Kazikiem Staszewskim na czele wie, jak porwać publiczność i dać czadu w każdych warunkach.

Parafrazując klasyka, to jaki jest Kult, każdy słyszy. Jednak Kult Akustycznie to wyjątkowa podróż w krainę dźwięku i tekstu. Te koncerty to nadzwyczajna okazja, aby usłyszeć i zobaczyć zupełnie unikalne, wyjątkowe oblicze zespołu. Posłuchać dźwięków, które z każdą nutą niosą szczerość oraz tekstów, które w każdym słowie niosą prawdę.

Fani będą mieli okazję posłuchać tytułów, które znają bardzo dobrze i śpiewają je niemal codziennie pod prysznicem lub w drodze do pracy... albo w mniej oczywistych warunkach ;) Będą też kawałki mniej znane, ale w odświeżonej wersji. Wszystko to zostało rozpisane na bębny, pianino, gitary i sekcję dętą. Mając za plecami takie instrumenty i genialnych muzyków, którymi od lat otacza się artysta, możesz mieć pewność, że Kazik da z siebie wszystko. Dla niego bowiem nawet trzygodzinne granie nie jest niczym wyjątkowym, od początku do końca daje show na wysokim C.

Od przeszło 30 lat Kult cieszy się niesłabnącą popularnością. Założony w 1982 w Warszawie przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę zespół „wychowuje” już kolejne pokolenie słuchaczy. Na ich koncertach bowiem spotkacie zarówno nastolatków, jak i osoby, które czasy młodości mają już dawno za sobą. Piosenki Kazika Staszewskiego trafiają bowiem do serca ludzi i zostają tam na długo. Ich buntowniczy charakter, charakterystyczne brzmienie i młodzieńcza energia porywają tłumy. Dlatego

Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 21 lutego w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca. Zespół zagra łącznie 13 koncertów w 11 polskich miastach. Oprócz trzech warszawskich koncertów, zespół zaplanował także występy w Lublinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Łodzi, Krakowie oraz w Katowicach.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

03.08.2024 | Bilety od 119 PLN
Muzyczny Kazimierz: KULT
Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny
18.10.2024 | Bilety od 139 PLN
Kult - Trasa Pomarańc...
Klub Stodoła, Warszawa
19.10.2024 | Bilety od 139 PLN
Kult - Trasa Pomarańc...
Klub Stodoła, Warszawa
15.11.2024 | Bilety od 139 PLN
Kult - Trasa Pomarańc...
Klub Stodoła, Warszawa
16.11.2024 | Bilety od 139 PLN
Kult - Trasa Pomarańc...
Klub Stodoła, Warszawa
17.11.2024 | Bilety od 120 PLN
Kult - Pomarańczowa Trasa
Wytwórnia, Łódź
23.11.2024 | Bilety od 120 PLN
Kult - Trasa Pomarańc...
Hala Spodek Katowice, Katowice
Hrabi - Lubię to! // 17:30 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Hrabi - Lubię to! // 17:30
7 minut temu