Wakacyjne wydarzenia muzyczne, na których nie może Cię zabraknąć

24 Czerwiec 2019

Dla miłośników muzyki wakacje to przede wszystkim festiwale muzyczne. Nie ma bowiem nic lepszego dla prawdziwego melomana, niż wspaniałe koncerty, ludzie i zabawa do rana. Zobacz, jakie ciekawe wydarzenia muzyczne czekają Cię tego lata!

4 lipca rozpoczyna się Warsaw Summer Jazz Days. To festiwal, na którym nie może zabraknąć żadnego miłośnika jazzu. Powstał w 1992 roku i od tego momentu z roku na rok zyskuje na popularności. Kojarzy się przede wszystkim z nowoczesnymi, awangardowymi dźwiękami, otwartością na eksperymentowanie oraz odważną sztukę. To właśnie z tego powodu przyjeżdża tutaj wielu zagranicznych gości. Warszawa kojarzy się z rynkiem otwartym na innowacje, a Warsaw Summer Jazz Days jest tego potwierdzeniem.

Ten warszawski festiwal jazzowy to 4 dni muzyki, w ciągu których można posłuchać takich wykonawców, jak Kenny Garret Quintet, Stanley Clark Band czy Snarky Puppy. Jednak to nie cały program festiwalu! Chcesz poczuć niesamowitą atmosferę i posłuchać nowoczesnych jazzowych dźwięków? Kup bilet już teraz!

Jeśli rockowe klimaty są Ci bliższe, 5-6 lipca zapraszamy do Zwierzyńca. To przepiękne miasto położone na skraju Roztoczańskiego Parku Narodowego na dwa dni zamieni się w królestwo rock&rolla. To już V edycja Rockowiska Zwierzyniec! Tegorocznymi gwiazdami będą Kat & Roman Kostrzewski i Decapitated. Miłośnicy mocnych brzmień nie będą zawiedzeni. Podczas dwudniowego festiwalu zagrają także Infected Rain, Virgin Snatch, Łydka Grubasa, The Louders, Only Sons i Klaustrofobia. Dodatkowo będzie można przekonać się, co w młodych muzykach drzemie i posłuchać 8 obiecujących kapel, które zakwalifikowały się do przeglądu. Masz duszę rockmana? Kup bilety na Rockowisko Zwierzyniec i rozpocznij wakacje na rock&rollowo.

Drugiego takiego festiwalu, jak Kazimiernikejszyn, nie znajdziesz w całej Polsce! Tylu ambitnych i nietuzinkowych polskich artystów skupionych w jednym miejscu nie ma bowiem nigdzie indziej. W tym roku wystąpią Krzysztof Zalewski, Organek, Bitamina, Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Kult. A to tylko część programu! Do tego niesamowita, chilloutowa atmosfera, piękne widoki i wspaniali ludzie ściągający do Kazimierza Dolnego z całego kraju. Kupując bilet na Kazimiernikejszyn dostajesz coś więcej niż 4 dni muzyki. Dostajesz dostęp do innego wymiaru, energetycznego świata, wstępujesz na jasną stronę muzycznej mocy. Nie miałeś nigdy okazji, aby odwiedzić Kazimierz Dolny? Nie znamy lepszego powodu, niż przyjazd na ten festiwal. Zbieraj więc ekipę i 17 lipca przyjeżdżajcie na Kazimiernikejszyn.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

20.10.2019 | Bilety od 45 PLN
Bitamina
Wytwórnia, Łódź
03.11.2019 | Bilety od 60 PLN
KULT - POMARAŃCZOWA T...
Wytwórnia, Łódź
07.11.2019 | Bilety od 69 PLN
Kult
Klub Stodoła, Warszawa
08.11.2019 | Bilety od 69 PLN
Kult
Klub Stodoła, Warszawa
09.11.2019 | Bilety od 69 PLN
Kult
Klub Stodoła, Warszawa
23.11.2019 | Bilety od 50 PLN
The Dumplings „Trasa ...
Klub Studio, Kraków
24.11.2019 | Bilety od 65 PLN
Kult
Klub Studio, Kraków
29.11.2019 | Bilety od 55 PLN
Daria Zawiałow
Klub Studio, Kraków
05.12.2019 | Bilety od 59 PLN
Daria Zawiałow
Klub Stodoła, Warszawa
06.12.2019 | Bilety od 55 PLN
Daria Zawiałow
Wytwórnia, Łódź
20.12.2019 | Bilety od 66 PLN
The Dumplings
Klub Stodoła, Warszawa
Bracia Figo Fagot - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Bracia Figo Fagot
7 minut temu