BUNT. w Klub Tama - 12.12.2024 - Poznań Thursday, 12 December 2024 | Klub Tama, Poznań

/ opening hour: 6 p.m.
MIEJSCE STOJĄCE - PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące na płycie, Dostępne do: 12 December 2024 14:00
110.00 PLN
Choose the number of tickets:
miejsce stojące na płycie, Dostępne do: 12 December 2024 14:00

BUNT. Thursday, 12 December 2024 / Klub Tama, Poznań - Event description:

MIEJSCE STOJĄCE - PULA - 114,95 zł*

*Prezentowana cena biletu zawiera opłatę serwisową.


Dźwięk rozpryskuje się po utworach niczym farba na płótnie. Melodie manifestują się w różnych odcieniach z własnymi teksturami i niuansami. BUNT. wykorzystuje w swojej muzyce żywe spektrum dźwiękowe. Niemiecki artysta, producent, DJ i multiinstrumentalista wykorzystuje różne elementy, aby wzbogacić każdy utwór o kolor, który pasuje do jego pseudonimu - oznaczającego „kolorowy”.

„Moja muzyka to różnorodność gatunków i instrumentów, które łączą się ze sobą jak kolory” - wykrzykuje. „W moim studiu mam znak LED z napisem »Melodies First«. Jestem bardzo nastawiony na melodie i to one są dla mnie najważniejsze. Jeśli twoje teksty są po angielsku, niemiecku lub hiszpańsku, ktoś może ich nie zrozumieć. Melodie nie mówią konkretnym językiem; są uniwersalne”.

Wychowując się w Stuttgarcie, od najmłodszych lat skłaniał się ku muzyce. W wieku 15 lat, starszy brat BUNT.'a zapoznał go z twórczością Swedish House Mafia pokazując mu teledysk do ich przeboju "One." Inspirowany dalej przez Aviciiego, Of Monsters & Men, Mumford & Sons, M83, MGMT i The Naked and Famous, włączył swój laptop, pobrał program do produkcji i spędził "25/7 nonstop" na pisaniu i nagrywaniu. Wczesne publikacje zwróciły uwagę niemieckiej wytwórni muzycznej Kontor. Swój pierwszy kontrakt podpisał w wieku 18 lat. Zyskał uznanie dzięki utworom takim jak: "Journey" i "Harmonica", które zdobyły łącznie 25 milionów streamów.

Jednakże utwór „Old Guitar” eksplodował w 2016 roku zdobywając 8. miejsce na Spotify Global Viral Chart.

Mniej więcej w tym samym czasie artysta połączył siły z Nathanielem Rateliffem i Nightsweats, aby stworzyć ścieżkę dźwiękową do reklamy samochodu Kia. Zaserwował również oficjalne remiksy dla AVICII, OneRepublic, Gryffin i National Parks i wielu innych. Co więcej, jego katalog poszerzył się o ulubione utwory fanów, takie jak „Unbreakable” [feat. Clarence Coffee Jr] i „Crocodile Tears” [feat. Jens Hult], zwiększając jego liczbę streamów do ponad 250 milionów.

Na początku 2023 roku kolejne nagranie, "Clouds" [z Nate Traveller], rozwinęło się w międzynarodowe zjawisko. Jego początkowa publikacja wygenerowała ponad 1,4 miliona wyświetleń i 181 tysięcy "lajków". Tymczasem piosenka szybko zgromadziła ponad 10 milionów odsłon, a jednocześnie BUNT. Podpisał kontrakt z Arista Records US, Columbia Records UK i Epic Records Germany.

Add to calendar Show on map
Add to Ticket Alert
Buy a collector’s ticket:
Bilety kolekcjonerskie - BUNT.
How to buy a tickets?
  1. Choose the number of tickets automatically or from the map view.
  2. Choose ticket type (electronic, collector's, standard).
  3. You have to finalize your order within 10 minutes after adding tickets to the shopping basket.
  4. If you want to finish shopping and go to the checkout, click „Finalize the order”.
  5. Follow steps in the shopping basket to finalize a purchase.
  6. On the e-mail address you provided you will receive information about order status.
Bilety kolekcjonerskie - BUNT.
Your shopping basket is empty
Happysad - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Happysad
20 minutes ago