Jak kupić bilet?

JAK KUPIĆ BILET?

Witaj, jeżeli trafiłeś tutaj to prawdopodobnie jesteś zainteresowany zakupem biletów na oferowane przez nas wydarzenie. W kilku nieskomplikowanych krokach przeprowadzimy Cię przez cały proces.


REJESTRACJA / LOGOWANIE

Nie jest to koniecznie, jednak nam będzie miło, a Tobie wygodnie. Jeżeli utworzysz konto użytkownika Ticket Club to będziesz mógł śledzić status wszystkich Twoich zamówień oraz uzyskać dostęp wielu dodatkowych korzyści. Twoje konto może być zmodyfikowane specjalnie pod Twoje potrzeby, także polecamy, ale oczywiście ostateczny wybór pozostawiamy Tobie.


WYSZUKIWANIE WYDARZEŃ

Możesz przejrzeć naszą stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki wydarzeń, w której możliwe jest umieszczenie szczegółów takich jak data, miejsce lub nazwa imprezy. Po kliknięciu konkretnego wydarzenia otwiera się okno, w którym można poznać jego szczegóły oraz sprawdzić dostępność biletów.


ZAKUP BILETÓW

Będąc już na wydarzeniu należy wybrać ilość biletów z dostępnej puli. Można to zrobić na dwa sposoby: zaufać nam w wyborze najlepszych miejsc dla Ciebie lub wybrać je samodzielnie z mapki (dotyczy miejsc siedzących). Po wyborze nadszedł czas na finalizację zamówienia i wybór metody płatności oraz dostawy. Zaznacz również rodzaj oferowanych przez biletów: homeprint, wydruk papierowy, bilet kolekcjonerski.


SPOSÓB DOSTAWY

Wybierz spośród dostępnych sposobów dostarczenia biletów: list polecony (Poczta Polska), kurier (DHL), wysyłka mailem.


PŁATNOŚĆ

Wybierz spośród oferowanych sposób płatności: przelew tradycyjny, Dotpay, MasterPass.


PODSUMOWANIE ZAMÓWIENIA

Sprawdź czy wszystkie dane w zamówieniu się zgadzają, w razie potrzeby zmodyfikuj je, gdyż później nie będzie to możliwe. Wszystkie informacje odnośnie Twojego zamówienia będą dostępne w zakładce Historia Zamówień (wyłącznie jeżeli zdecydowałeś się na założenie konta). O każdym ważnym kroku w stronę realizacji zamówienia będziemy Cię informować osobnym mailem!


Opłać zamówienie i ciesz się biletami na nadchodzące wydarzenie!

Bilety kolekcjonerskie
Kup bilet kolekcjonerski drukowany
laserowo specjalnie dla Ciebie na
papierze o wysokiej gramaturze
i w kolorze.
Przeczytaj więcej
Ticket Alert
Zapisz się na Ticket Alert i jako
pierwszy otrzymuj powiadomienia
o koncertach Twoich ulubionych
artystów w pobliżu.
Przeczytaj więcej
Organizujesz wydarzenia? Potrzebujesz systemu sprzedaży biletów? Przejdź do strefy organizatora