Voucher

Dziękujemy, że znalazłeś/aś się na tej stronie! To pierwszy krok do wsparcia branży kulturalnej i rozrywkowej, w tym przede wszystkim muzycznej. Decyzja o nabyciu vouchera to realna pomoc dla Artystów oraz Organizatorów. Wiedz, że jeżeli zdecydujesz się wymienić swoje bilety na voucher bądź po prostu zakupić voucher, istotnie przyczynisz się do poprawy kondycji branży koncertowej, która jak nigdy dotąd potrzebuje wsparcia swoich miłośników! Środki przekazane na rzecz Organizatorów za pośrednictwem voucherów realizowanych poprzez www.ticketclub.pl przyśpieszą powrót do szerokiej działalności po, i tak już długiej, przerwie.

Jakie korzyści voucher niesie dla Ciebie?

Przede wszystkim jest to doskonały prezent zarówno dla Ciebie jak i Twoich bliskich. Fani koncertów, kolekcjonerzy biletów czy koneserzy innych kulturalnych bądź sportowych wydarzeń na pewno będą zadowoleni z takiej niespodzianki! Voucher wystawiany jest niezwłocznie po jego zakupie lub decyzji o wymianie. Jego ważność wynosi co najmniej rok od momentu wystawienia. W przypadku rezygnacji ze zwrotu środków za odwołane lub przełożone wydarzenie, realizacja vouchera będzie możliwa niemalże natychmiastowo, w przeciwieństwie od oczekiwania na zwrot środków pieniężnych, którego realizacja - zgodnie z bieżącymi normami prawnymi - może potrwać do 180 dni.

CZYM JEST VOUCHER?

Voucher jest bonem towarowym, stanowiącym alternatywę dla środka płatności podczas finalizacji zamówienia. To idealny pomysł na prezent dla fanów muzyki oraz kolekcjonerów biletów na wydarzenia.

W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje voucherów:

VOUCHER TICKET CLUB – pozwala na zakup dowolnego biletu dostępnego w ofercie www.ticketcub.pl

VOUCHER ORGANIZATORA – pozwala na zakup biletu z oferty wskazanego Organizatora w ramach www.ticketcub.pl

Voucher można zakupić na stronie www.ticketclub.pl. Można go również otrzymać jako alternatywę do zwrotu środków za bilety na odwołane lub przeniesione wydarzenie.

JAK ZREALIZOWAĆ VOUCHER?

Realizacja vouchera jest niezwykle prosta! Wystarczy wpisać unikalny kod, który znajduje się na voucherze w ostatnim kroku składania zamówienia (podczas dokonywania płatności).

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY UŻYTKOWANIA VOUCHERÓW

  • każdy voucher podlega jednorazowej realizacji
  • w jednym zamówieniu można użyć tylko jednego vouchera
  • nadwyżka środków, jaką stanowi kwota vouchera względem zamawianych biletów nie podlega zwrotowi
  • w przypadku, gdy kwota vouchera jest niewystarczająca aby opłacić zamówienie, różnicę można dopłacić przelewem bankowym lub za pośrednictwem Dotpay (zależnie od dostępnych możliwości płatności na dane wydarzenie)
  • data ważności vouchera podana jest na voucherze, realizacja vouchera po upływie terminu ważności nie jest możliwa

Dodatkowe informacje odnośnie vouchera dostępne są w Regulaminie zakupu, § 5 Voucher Ticket Group.

Bilety kolekcjonerskie
Kup bilet kolekcjonerski drukowany
laserowo specjalnie dla Ciebie na
papierze o wysokiej gramaturze
i w kolorze.
Przeczytaj więcej
Ticket Alert
Zapisz się na Ticket Alert i jako
pierwszy otrzymuj powiadomienia
o koncertach Twoich ulubionych
artystów w pobliżu.
Przeczytaj więcej
Organizujesz wydarzenia? Potrzebujesz systemu sprzedaży biletów? Przejdź do strefy organizatora
Muzyczny Kazimierz: T.LOVE - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: T.LOVE
39 minut temu