Frank Turner & The Sleeping Souls · Undefeated Tour 2024 w Klub Hybrydy - 04.11.2024 - Warszawa Monday, 04 November 2024 | Klub Hybrydy, Warszawa

/ opening hour: 6 p.m.
MIEJSCE STOJĄCE - PRZEDSPRZEDAŻ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące na płycie, Dostępne do: 03 November 2024 23:59
104.00 PLN
Choose the number of tickets:
miejsce stojące na płycie, Dostępne do: 03 November 2024 23:59


MIEJSCE STOJĄCE - W DNIU KONCERTU TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące na płycie, Dostępne od: 04 November 2024 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

Frank Turner & The Sleeping Souls · Undefeated Tour 2024 Monday, 04 November 2024 / Klub Hybrydy, Warszawa - Event description:

MIEJSCE STOJĄCE - PULA - 108,68*

*Prezentowana cena biletu zawiera opłatę serwisową.


Frank Turner & The Sleeping Souls

UNDEFEATED TOUR 2024

04.11.2024 – WARSZAWA – Klub Hybrydy


Frank Turner miał lepsze powody niż większość ludzi na świecie, by rozpocząć rok 2024 od punk- rockowego grania pełnego euforii. Tak właśnie zrobił wraz z pełnym kontrastów i żartobliwie zadziornym utworem "No Thank You For The Music", który ukazał się 28 grudnia z okazji jego 42.urodzin.

"Chodzi o to, że dobrze jest od czasu do czasu przypomnieć sobie, że bycie częścią kultury undergroundowej oznacza między innymi bycie niepopularnym" - wyjaśnia wesoło.

Rok 2024 jest rokiem przestępnym. Oznacza to, że jako muzyk, który cały czas jest w trasie i gra mniejwięcej od 1998 roku, i który po tym, jak zaczął koncertować w wieku 16 lat, nie wrócił do domu przez dekadę - ma jeden dodatkowy dzień na zabawę i na granie. I wiesz, że go wykorzysta. Turner i jego zespół The Sleeping Souls objechali 50 stanów w 50 dni w ramach trasy FTHC.

"Cały cykl trasy koncertowej dla FTHC wiązał się z poczuciem odnowienia - wychodzenia z dołka, zarówno pod względem pandemii, jak i ponownego uświadomienia sobie, że to, co robię może być - a właściwie powinno być - zabawą".

Dołączenie nowego perkusisty, Calluma Greena wniosło powiew świeżości do zespołu.

"Callum jest młodszy od reszty z nas", mówi o składzie, w którym znajdują się również Ben Lloyd (gitara), Tarrant Anderson (bas) i Matt Nasir (fortepian). "Jest fenomenalnie utalentowany i wnosi nową energię i entuzjazm podczas tournée. Nigdy wcześniej nie był w Ameryce, a podczas swojej pierwszej wizyty tam odwiedził 48 stanów. To całkiem nieźle! Jego entuzjazm przywrócił energię mi, reszcie zespołu i ekipie. Przypomniał nam, jakie mamy szczęście, że możemy robić to, co robimy i odwiedzać miejsca, do których jeździmy".

Seria koncertów w sezonie 2022/23 przyniosła wyzwolenie i stymulację dla wszystkich członków zespołu. "Pojawiło się silne poczucie, że to co robimy jest niesamowite. Świetna zabawa. Naprawdę jest super. Takie podejście ma inną energię".

To sprawiło, że rok 2024 będzie rokiem Turnera. Artysta wyda swój dziesiąty album. Będzie to płyta, którą jak zwykle napisał sam - ale po raz pierwszy w karierze sam ją wyprodukował. Co więcej, nagrał ją w swoim nowym domowym studiu w należącym do niego i jego żony domu na wyspie Mersea w Essex. I wreszcie, co najważniejsze, wraca do swoich korzeni i wydaje go jako w pełni niezależny artysta.

Po ćwierć wieku obecności w branży, tytuł tego szturmowego, 14-utworowego albumu mówi sam za siebie: Frank Turner jest "Undefeated".

Oczyszczający, agitacyjno-punkowy protest, który z konieczności odnosi się do mentalnego i emocjonalnego upadku, czy to uwięzionych w domu dzieci w wieku szkolnym, czy też muzyków na scenie, którym odmówiono możliwości robienia tego, co kochali najbardziej.

Nonkonformista, pionier, punk-rockowy wojownik, który pracowałby 366 dni w roku, gdyby tylko mógł: zna tę walkę lepiej niż większość jego rówieśników. Ale to on jest niepokonanym Frankiem Turnerem, ma 42 lata i jest gotowy, by w 2024 roku znów to wszystko rozegrać

Add to calendar Show on map
Add to Ticket Alert
Buy a collector’s ticket:
Bilety kolekcjonerskie - Frank Turner & The Sleeping Souls · Undefeated Tour 2024
How to buy a tickets?
  1. Choose the number of tickets automatically or from the map view.
  2. Choose ticket type (electronic, collector's, standard).
  3. You have to finalize your order within 10 minutes after adding tickets to the shopping basket.
  4. If you want to finish shopping and go to the checkout, click „Finalize the order”.
  5. Follow steps in the shopping basket to finalize a purchase.
  6. On the e-mail address you provided you will receive information about order status.
Bilety kolekcjonerskie - Frank Turner & The Sleeping Souls · Undefeated Tour 2024
Your shopping basket is empty
Myles Smith - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Myles Smith
3 minutes ago