Mac DeMarco - bilety

Mac DeMarco

Kanadyjski piosenkarz, producent, autor tekstów i multiinstrumentalista, urodził się 30 kwietnia 1990 roku w Ducan. Vernor Winfield McBriare Smith prezentuje utwory mieszczące się w takich gatunkach jak rock alternatywny, dream pop, indie rock, lo-fi, które urzekają prostotą formy i szczerością tekstów. Do najpopularniejszych piosenek utworów Mac’a DeMarco należą: „The Salad Days”, „Chamber Of Reflection”, oraz „My Kind Of Woman”.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Mac DeMarco celowo ucieka od profesjonalnego, poważnego wizerunku ( np. nagrywa teledyski a la słaby VHS). Piosenkarz stosuje triki, które ujmują mu powagi, których — jak sam to określił — „żaden poważny muzyk nigdy by nie użył”. Jest to na pewno ciekawa i wyjątkowo udana koncepcja — Mac DeMarco jako przyjacielski, muzyczny ignorant przedstawia się bardzo autentycznie.

Chcesz zobaczyć występ na żywo? Kup bilety na Mac DeMarco!

Artysta oficjalnie zadebiutował w 2012 roku krążkiem o tytule „2”. W 2012 roku do sprzedaży trafiła następna płyta — „Salad Days”, który przyniosła piosenkarzowi wielką popularność na całym świecie, dotarła także na trzydzieste miejsce listy „Billboardu”. W 2015 fani mogli się cieszyć kolejnym wydawnictwem — minialbumem „Another One”.

W 2017 roku wydano album „This Old Dog”, który jest najbardziej dojrzałym krążkiem tego artysty. Nagrania rozpoczęły się w Nowym Yorku, gdzie Mac DeMarco wcześniej mieszkał, a zakończyły się w Los Angeles, do którego się przeprowadził. Prace nad nagraniami trwały dłużej niż piosenkarz się spodziewał, co związane było z koniecznością zaadaptowania się do życia w nowym mieście. Na krążku „This Old Dog” nie brak nawiązań do dokonań takich twórców jak Paul Simon, James Taylor czy formacji Yellow Magic Orchestra. Na płycie wybrzmiewają subtelne brzmienia elektroniczne, rozwinięte także zostały wątki obecne na utworach z wcześniejszych płyt — takich jak jak „Chamber Of Reflection”( „Salad Days”) czy na utworach z mini-albumu „Another One.

Bilety na Mac DeMarco to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Muzyka kanadyjskiego wokalisty ujmuje prostotą i autentycznością tekstów. Mac DeMarco tworzy przyjemne, pogodne utwory w klimacie rocka alternatywnego, dream popu, indie rock i lo-fi. Jak sam przyznaje, do muzyki podchodzi z dużym dystansem – ucieka od wizerunku poważnego artysty, nagrywa nieprofesjonalne teledyski, śpiewa o codziennych sprawach. Dystans nie przeszkodził mu w zdobyciu światowej sławy i 30. miejsca na liście Billboardu. Koncert Maca DeMarco to okazja do posłuchania go na żywo.

Andreas Vollenweider & Friends - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Andreas Vollenweider & Friends
2 minuty temu