Klub Studio

Klub Studio to tak naprawdę Akademickie Centrum Kultury. Jego siedziba znajduje się w Krakowie, w Miasteczku Akademickim AGH przy u. Witolda Budryka.

Witolda Budryka 4, 30-072 Kraków
http://www.klubstudio.pl

Koncerty :

Wydarzenia w Klub Studio

Klub Studio zarządzany jest przez Fundację Studentów i Absolwentów AGH. Jego celem i głównym zadaniem jest rozpowszechnianie muzyki, kultury i rozrywki wśród wiecznie zajętych studentów. Klub cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród studentów ale i lokalnej społeczności. Uznawany jest za jeden z większych i popularniejszych klubów na terenie Polski. W jego wnętrzu mogą Państwo spotkać największe sławy rodzime ale też międzynarodowe, będące reprezentantami różnych gatunków muzycznych. W jego wnętrza organizowane są liczne koncerty jak i imprezy cykliczne. Zaliczyć do nic możemy m.in. Cotygodniowe Dyskoteki Studenckie, Studio Kabaret, Wybory Najmilszej Studentki Krakowa, Coroczne Spotkanie Gwarków. Organizowane są tu również turnieje gier planszowych. W Klubie spotka Cię znacznie więcej atrakcji – nie zdradzimy jakich – musisz go odwiedzić!

Koncerty w Klub Studio

W klubie studio jego bywalcy mogą spotkać wielu znanych artystów. Do tej pory mieszkańcy Krakowa i studenci mogli wziąć udział w koncertach: Meli Koteluk, O.S.T.R., Sokół, The Dumplings, Peter Hammill, Mikromusic, Pidżama Porno, Varius Manx, Katarzyna Groniec, Skaldowie, Jorge Blanco oraz wielu innych, których nie sposób wymienić! Kolejne wydarzenia kulturalne, występy gwiazd muzycznych ale i sceny kabaretowej przed Klubem Studio! Tym razem nie może Cię zabraknąć!

Bilety Klub Studio

Już wiesz, że tym razem nie może Cie zabraknąć w Klub Studio! Bilety możesz kupić już teraz na stronie TicketClub.pl – serwisie zajmującym się sprzedażą biletów na różne wydarzenia kulturalne. To tam sprawdzisz również plan wydarzeń na najbliższe tygodnie!

Okean Elzy - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Okean Elzy
5 minut temu