Klub Studio

Klub Studio to tak naprawdę Akademickie Centrum Kultury. Jego siedziba znajduje się w Krakowie, w Miasteczku Akademickim AGH przy u. Witolda Budryka.

Witolda Budryka 4, 30-072 Kraków
http://www.klubstudio.pl

Koncerty :

Klub Studio

Klub Studio to emocje i muzyka na najwyższym poziomie. Najnowocześniejszy klub muzyczny w Polsce oraz kultowe miejsce na mapie Krakowa.

Klub Studio znajduje się przy ulicy Witolda Budryka w Krakowie, na terenie Miasteczka Studenckiego AGH, którego historia sięga 1964 roku. Obiekt, w którym teraz mieści się Klub Studio, miał wtedy zupełnie inną funkcję — był stołówką. Niesamowita rewolucja pod względem przeznaczenia obiektu miała miejsce w 2004 roku. To właśnie wtedy Polska po raz pierwszy usłyszała o Studio. W 2016 roku nadszedł czas na zmiany, Klub Studio doczekał się gruntownej i wieloetapowej modernizacji - stając się tym samym jednym z najnowocześniejszych klubów muzycznych w kraju.

W obiekcie stale odbywa się wiele niezapomnianych i ciekawych wydarzeń dla odbiorców w każdym wieku. Klub oferuje możliwość obcowania z kulturą na wiele różnych sposobów, nie tylko muzycznie, ale także poprzez wystawy plastyczne i inne wydarzenia. Od prawie 10 lat w Klubie odbywa się Festiwal Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo. Od początku istnienia Klubu Studio, na jego deskach wystąpiły takie legendy jak: Lady Pank, KULT, Kora, Skaldowie, Wilki, IRA, T. Love, KAT & Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, Raz Dwa Trzy oraz wiele wiele innych.

Scena gościła również największe zespoły z całego świata: Black Label Society, Helloween, Archive, Editors, Uriah Heep, Testament, Gogol Bordello, Testament, 5’nizza, Children of Bodom i wiele wiele innych. Oczywiście Klub Studio to również nowe brzmienia: Nocny Kochanek, Daria Zawiałow, Taco Hemingway, Organek, Dawid Podsiadło, Zalewski i wielu innych młodych obiecujących.

Klub Studio dba o to, by różne zainteresowania i gusty nie były przyczyną podziałów społeczeństwa. Tutaj jest miejsce dla wszelkiego rodzaju twórczości oraz artystów różnych gatunków. Potencjalny odbiorca pobawi się na koncertach reggae, rockowych, metalowych czy popu, ale również otrzyma potężną dawkę śmiechu na pokazach kabaretowych czy stand-up'owych.

Wydarzenia w Klub Studio

Klub Studio zarządzany jest przez Fundację Studentów i Absolwentów AGH. Jego celem i głównym zadaniem jest rozpowszechnianie muzyki, kultury i rozrywki wśród wiecznie zajętych studentów. Klub cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród studentów ale i lokalnej społeczności. Uznawany jest za jeden z większych i popularniejszych klubów na terenie Polski. W jego wnętrzu mogą Państwo spotkać największe sławy rodzime ale też międzynarodowe, będące reprezentantami różnych gatunków muzycznych. W jego wnętrza organizowane są liczne koncerty jak i imprezy cykliczne. Zaliczyć do nic możemy m.in. Cotygodniowe Dyskoteki Studenckie, Studio Kabaret, Wybory Najmilszej Studentki Krakowa, Coroczne Spotkanie Gwarków. Organizowane są tu również turnieje gier planszowych. W Klubie spotka Cię znacznie więcej atrakcji – nie zdradzimy jakich – musisz go odwiedzić!

Koncerty w Klub Studio

W klubie studio jego bywalcy mogą spotkać wielu znanych artystów. Do tej pory mieszkańcy Krakowa i studenci mogli wziąć udział w koncertach: Meli Koteluk, O.S.T.R., Sokół, The Dumplings, Peter Hammill, Mikromusic, Pidżama Porno, Varius Manx, Katarzyna Groniec, Skaldowie, Jorge Blanco oraz wielu innych, których nie sposób wymienić! Kolejne wydarzenia kulturalne, występy gwiazd muzycznych ale i sceny kabaretowej przed Klubem Studio! Tym razem nie może Cię zabraknąć!

Bilety Klub Studio

Już wiesz, że tym razem nie może Cie zabraknąć w Klub Studio! Bilety możesz kupić już teraz na stronie TicketClub.pl – serwisie zajmującym się sprzedażą biletów na różne wydarzenia kulturalne. To tam sprawdzisz również plan wydarzeń na najbliższe tygodnie!

Ania Dąbrowska  “TEGO CHCIAŁAM” Trasa 20-lecia - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Ania Dąbrowska “TEGO CHCIAŁAM” Trasa 20-lecia
12 minut temu