Sport - bilety

Bilety na wydarzenia sportowe

Sport to bardzo popularna forma aktywności człowieka. Dzięki niej ludzie doskonalą swoją sprawność fizyczną, współzawodniczą z innymi i doskonale się bawią. Sport jest uważany za bardzo wartościową sprawę, która przyczynia się do dobrej kondycji fizycznej i psychicznej człowieka. W szkołach przykłada się dużą wagę do sprawności fizycznej dzieci. W Polsce znane są różne dyscypliny sportowe, do najchętniej uprawianych należy: piłka nożna, bieganie, siatkówka, lekkoatletyka, piłka ręczna,tenis ziemny oraz koszykówka. Polacy także chętnie kibicują, dlatego bilety na wydarzenia sportowe są poszukiwane.

Koncerty :

Piłka nożna jest bardzo popularnaw naszym kraju. Mecze jednoczą przed telewizorami i na stadionach wielkie rzesze fanów, przychodzą całe rodziny, od najmłodszych, po zaawansowanych wiekiem. Warto wiedzieć, że piłka nożna należy do najbardziej lubianych sportów na świecie, może poszczycić się aż 4 miliardami wiernych fanów. Jako dyscyplina olimpijska funkcjonuje od 1900 roku, w 2009 roku we wszystkich piłkarskich rozgrywkach wzięło udział 265 milionów zawodników, a także 5 milionów sędziów zrzeszonych w FIFA. Chcesz zobaczyć dobry mecz? Kup wcześniej bilety na wydarzenia sportowe!

W meczu piłkarskim biorą udział dwie rywalizujące ze sobą drużyny. Celem zawodników jest strzelenie bramki, zwycięża ta grupa, która w regulaminowym czasie gry (dwóch połowach po 45 minut każda) zdobędzie więcej bramek.

Mecze piłkarskie rozrywane są na boisku pokrytym murawą. Jego rozmiary to: od 45m do 90 m szerokości i długości od 90 m do 120 m, pole gry nie może być kwadratowe. Od 14 marca 2008 roku wprowadzono zasadę, że każde nowe boisko powinno mieć 105 metrów długości i 68 metrów szerokości. Decyzję o tym przepisie podjął Komitet Wykonawczy FIFA. Drużyna piłkarska liczy 11 zawodników i 7 zawodników rezerwowych. W finałach mistrzostw świata i mistrzostw Europy zawodników jest 12. Wśród graczy wyróżnić można napastników, pomocników, obrońców oraz bramkarza.

Zdobądź bilety na wydarzenia sportowe!

Jaromir Nohavica - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Jaromir Nohavica
57 minut temu