Klub Gwarek

Klub Gwarek to krakowski klub, zlokalizowany przy ul. Reymonta. Jest to idealne miejsce dla osób uwielbiających dobrą, ambitną muzykę.

ul. Reymonta 17, 30-001 Kraków
http://www.klubgwarek.pl/gwarek/repertuar-gwarek

Koncerty :

Wydarzenia w Klub Gwarek

Klub Gwarek to jeden z klubów zlokalizowanych w Miasteczku Akademickim AGH. Jest to studencki klub kulturalny, który powstał z myślą o studentach, poszukujących nowych, niebanalnych schematów i brzmień w muzyce. To miejsce, które dostarcza dobrej rozrywki. Klub pełni funkcję sceny muzycznej, kabaretowe i teatralne. Wybierając się do Klubu Gwarek mogą Państwo liczyć na udział w wielu imprezach cyklicznych. Organizowane są czwartkowe Muzyczne Pogwarki – spotkania z bluesem, folkiem bądź jazzem. Dodatkowo, organizowane są spotkania muzyczne takie jak BezGwaru czy wzROCKowisko. Cotygodniowo organizowane są również Studia Kabaretu podczas których organizowane są eksperymenty i doświadczenia związane ze sztuką satyry oraz rozbawienia widza. Szeroki zakres wydarzeń z pewnością zaspokoi głód Twoich potrzeb muzycznych!

Koncerty w Klub Gwarek

Na scenie koncertowej klubu wystąpiło już wiele znanych gwiazd. Do tej pory zagrali tam: Farben Lehre, Tomasz Biskup Stand-Up, Ostatni w Raju, Jakub Noch Damian Kubik, Marcin Styczeń, Żmij, Pola Rise, Marika, Sayes i wielu innych. W klubie organizowane są również liczne występy kabaretowe z udziałem znanych grup. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Bilety Klub Gwarek

Nie chcesz przegapić udziału w jednym z ważniejszych wydarzeń organizowanych w Klubie Gwarek? Dzięki serwisowi TicketClub.pl masz dostęp do aktualnego kalendarium wydarzeń. Dodatkowo, serwis umożliwia zakupienie biletów, bez wychodzenia z domu!

Kazimiernikejszyn 2022, IX edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2022, IX edycja
19 minut temu