Klub Gwarek

Koncerty :

Klub Gwarek

Studencki Klub Kulturalny Gwarek to miejsce dla wymagających, którzy w muzyce szukają niebanalnych i nieschematycznych brzmień. Właśnie tam, w niepowtarzalnej atmosferze, organizowane są spotkania z szeroko pojętą kulturą: muzyką, teatrem, kabaretem czy filmem. Znajdziecie go przy ul. Reymonta 17 w Krakowie, na terenie Miasteczka Akademickiego AGH.

Na scenie koncertowej klubu wystąpiło już wiele znanych gwiazd. Do tej pory zagrali tam: Blaze Bayley - były wokalista zespołu Iron Maiden, John Corabi - były wokalista i gitarzysta Motley Crue, Farben Lehre, Marcin Styczeń, Cisza Jak Ta, Jarek Śmietana i wielu wielu innych. W klubie organizowane są również liczne występy kabaretowe z udziałem znanych grup. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Wybierając się do Klubu Gwarek możecie również liczyć na udział w wielu imprezach cyklicznych. Organizowane są między innymi czwartkowe Muzyczne Pogwarki – spotkania z bluesem, folkiem bądź jazzem, w których świat wprowadzą Was krakowscy muzycy.

Szeroki zakres wydarzeń z pewnością zaspokoi głód Twoich potrzeb muzycznych!

Wydarzenia w Klub Gwarek

Klub Gwarek to jeden z klubów zlokalizowanych w Miasteczku Akademickim AGH. Jest to studencki klub kulturalny, który powstał z myślą o studentach, poszukujących nowych, niebanalnych schematów i brzmień w muzyce. To miejsce, które dostarcza dobrej rozrywki. Klub pełni funkcję sceny muzycznej, kabaretowe i teatralne. Wybierając się do Klubu Gwarek mogą Państwo liczyć na udział w wielu imprezach cyklicznych. Organizowane są czwartkowe Muzyczne Pogwarki – spotkania z bluesem, folkiem bądź jazzem. Dodatkowo, organizowane są spotkania muzyczne takie jak BezGwaru czy wzROCKowisko. Cotygodniowo organizowane są również Studia Kabaretu podczas których organizowane są eksperymenty i doświadczenia związane ze sztuką satyry oraz rozbawienia widza. Szeroki zakres wydarzeń z pewnością zaspokoi głód Twoich potrzeb muzycznych!

Koncerty w Klub Gwarek

Na scenie koncertowej klubu wystąpiło już wiele znanych gwiazd. Do tej pory zagrali tam: Farben Lehre, Tomasz Biskup Stand-Up, Ostatni w Raju, Jakub Noch Damian Kubik, Marcin Styczeń, Żmij, Pola Rise, Marika, Sayes i wielu innych. W klubie organizowane są również liczne występy kabaretowe z udziałem znanych grup. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Bilety Klub Gwarek

Nie chcesz przegapić udziału w jednym z ważniejszych wydarzeń organizowanych w Klubie Gwarek? Dzięki serwisowi TicketClub.pl masz dostęp do aktualnego kalendarium wydarzeń. Dodatkowo, serwis umożliwia zakupienie biletów, bez wychodzenia z domu!

grandson - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
grandson
minutę temu