COS Torwar

COS Torwar to Centralny Ośrodek Sportu Torwar, Hala Widowiskowo-Sportowa, mieszcząca się w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej. Obiekt jest jednym z najbardziej znanych punktów na mapie rozrywki stolicy. Obiekt funkcjonuje od 1953 roku – w swojej pierwotnej wersji był największym sztucznym lodowiskiem.

Łazienkowska 6A, 00-001 Warszawa
http://torwar.cos.pl

Wydarzenia w COS Torwar

Ośrodek zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnym miejscu, w związku z czym stanowi świetne miejsce do organizowania imprez muzycznych i wszelkich wydarzeń kulturalnych. Obiekt wyposażony jest w około 5 tysięcy miejsc siedzących (liczba ta została zmniejszona z pierwotnych 7 tys. miejsc, w wyniku przeprowadzonej modernizacji). Hala ośrodka sprawdzi się idealnie jako sala koncertowa, boisko do rozgrywek hokeja na lodzie, ale też meczy siatkówki bądź koszykówki. Poza wieloma emocjami dostarczanymi podczas licznych koncertów muzycznych, warszawska hala organizowała w 2017 roku Święto Judo, Turniej o Puchar Świata Taekwondo Olimpijskiego a także zawody łyżwiarskie w kategorii figurowej Walley Cup 2017.

Koncerty w COS Torwar

Na scenie muzycznej warszawskiego centrum występowali polscy jak i światowi muzycy o znanych nazwiskach takich jak: Jean Michel Jarre, Lenny Kravitz, The Prodigy, Hurts czy Placebo. Na terenie hali organizowane są również trasy koncertowe, ale także imprezy cykliczne takie, jak Disney On Ice, koncert Chóru Aleksandrowa czy występy Moscow City Ballet.

Bilety COS Torwar

Śledząc regularnie kalendarium wydarzeń w COS Torwar w Warszawie możesz wziąć udział w ważnych wydarzeniach kulturalnych! Bilety na koncerty czy inne zdarzenia możesz zakupić za pomocą naszego profesjonalnego serwisu biletowego TicketClub.pl. Pilnuj wydarzeń i poluj na najlepsze bilety w Twoim mieście!

90's & 2000's DISCO BANG! by SZPULA! w A2 Wrocław - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
90's & 2000's DISCO BANG! by SZPULA! w A2 Wrocław
10 minut temu