Zwroty biletów

W celu uzyskania zwrotu środków za bilety na wydarzenie, które zostało odwołane lub przełożone, prosimy o wpisanie w formularzu poniżej numeru zamówienia (np. TC12345) i adresu mailowego, z którego zostało złożone zamówienie (np. kowalski@gmail.com) oraz zatwierdzenie danych przyciskiem SPRAWDŹ. Następnie prosimy zaznaczyć bilety, które chcą Państwo zwrócić i potwierdzić wybór przyciskiem DOKONAJ ZWROTU BILETÓW.

Poniższy formularz pozwala na wykonanie zwrotu wyłącznie w przypadku, gdy środki mogą być zwrócone na to samo konto lub kartę użyte do opłacenia zamówienia oraz gdy mają Państwo dostęp do skrzynki mailowej, z której zostało złożone zamówienie. Po prawidłowym wypełnieniu formularza otrzymają Państwo mail z linkiem do potwierdzenia zwrotu.

Zwrot środków zostanie zrealizowany do maksymalnie 30 dni, jednak zazwyczaj zajmie nam to około 1-3 dni roboczych. Jeżeli chcą Państwo zmienić dane konta do wykonania przelewu lub nie mają Państwo dostępu do adresu mailowego, z którego zostało złożone zamówienie bardzo prosimy o kontakt pod adresem pomoc@ticketclub.pl.

UWAGA! W przypadku wydarzeń odwołanych lub przełożonych w bezpośrednim związku z pandemią wywołaną przez wirusa SARS-CoV-2 zwroty środków mogą być realizowane do maksymalnie 180 dni. Więcej szczegółów: Ważny komunikat
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień I - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień I
minutę temu