Klub Hybrydy

Klub Hybrydy uznawany jest za jeden z najpopularniejszych i najstarszych polskich klubów studenckich. Zlokalizowany jest w Warszawie, przy ul. Złotej.

ul. Złota 7/9, 00-019 Warszawa

Koncerty :

Wydarzenia w Klub Hybrydy

Klub Hybrydy działa od końca lat 50 XX wieku. Podczas wieloletniej działalności, klub miał kilka przerw w działalności. W początkowym okresie działalności klub pełnił funkcję klubu muzycznego, w którym grano głównie muzykę jazzową. To tutaj swoją przygodę z muzyką rozpoczynali najważniejsi jazzmani, który dziś są ikonami polskiego jazddu. Nahorny, Sadowski, Trzaskowski, Krotochwil, Matuszkiewicz, Urbaniak, Stańko czy Makowicz – to ich w tamtych czasach mogła wysłuchać publiczność. W klubie występowali również muzyku tworzący piosenki poetyckie oraz kabareciarze. Podczas swojej wieloletniej działalności, klub przeszedł wiele metamorfoz, które odbywały się równocześnie ze zmianą gustów słuchaczy. W dzisiejszych czasach w klubie Hybrydy znaleźć można dobrą muzykę, ale również doskonałe zaplecze gastronomiczne. Jeśli poszukują Państwo idealnego miejsca na imprezy klubowe to właśnie tutaj można odnaleźć studencki klimat zapewniający niezapomniane przygody. Warto wspomnieć, iż klub należy do Uniwersytetu Warszawskiego a zrządza nim Fundacja Universitatis Varsoviensis.

Koncerty w Klub Hybrydy

W klubie wystąpiło wiele znanych gwiazd. Zaliczyć do nich możemy: Dodie, Health, Farben Lehre, Dr Misio, Chemia, Faceci Bryndal, Villagers, Welshly Arms czy też Honne i wielu innych. Organizowane są również liczne wieczory kabaretowe, stand-upy czy też wystawy. Z pewnością atrakcji nie zabraknie dla nikogo – każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Bilety Klub Hybrydy

Chcesz wziąć udział w jednym z wielu wydarzeń organizowanych w Klubie Hybrydy? Koniecznie śledź kalendarium wydarzeń na stronie TicketClub.pl! Serwis nie tylko zawiera wszelkie aktualne i niezbędne informacje o wydarzeniach ale też umożliwia zakup biletów. Wszystko sprawnie, bezproblemowo i bez wychodzenia z domu!

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
minutę temu