Klub Zaścianek

Klub Zaścianek to krakowska legenda. Na scenie klubu występują liczni artyści z muzyką pełną rockowych brzmień – tych balladowych, punk rockowych, a także black metalowych. Na scenie klubu swoją przygodę z muzyką rozpoczynało wielu artystów m.in. IRA czy Coma.

ul. Rostafińskiego 4, 30-072 Kraków
http://www.klubzascianek.pl

Koncerty :

Klub Zaścianek

Klub Zaścianek znajduje się na ulicy Rostafińskiego 4 na terenie Miasteczka Studenckiego AGH. Usłyszeć tu można szeroko pojętą muzykę rockową, metalową oraz alternatywną. Jest miejscem z "duszą" i długą tradycją. To właśnie tutaj zaczynały takie zespoły jak IRA, Coma, Lombard, Budka Suflera, a Rysiek Riedel zagrał swój ostatni koncert z grupą DŻEM..

Repertuar Zaścianka obejmuje koncerty nie tylko polskich ale i zagranicznych wykonawców. Do tej pory na scenie Klubu widownia mogła podziwiać występy artystów takich jak: Nocny Kochanek, H.E.A.T., Łydka Grubasa, KRUK & Wojtek Cugowski, TSA, Ørganek, Świetliki, Żywiołak, Antimatter, Farben Lehre, The Analogs, Żywiołak, Percival Schuttenbach, Closterkeller i wielu innych. Z uwagi na szeroki wybór koncertów różnych gatunków muzycznych, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Klub Zaścianek słynie też z organizacji cyklicznych wydarzeń dla studentów, ale nie tylko. Można wziąć udział w co poniedziałkowym Śpiewograniu tj. imprezie łączącej w sobie cechy jam session i karaoke.

Śledź uważnie publikowane wydarzenia i nie przegap wyczekiwanego koncertu!

Wydarzenia w Klub Zaścianek

Klub Zaścianek to jeden z wielu klubów zlokalizowanych na terenie miasteczka studenckiego AGH. Jest to niezwykle kultowe miejsce, które słynie przede wszystkim z organizacji cyklicznych wydarzeń. W poniedziałek odbywa się Śpiewogranie tj. impreza łącząca w sobie cechy jam session i karaoke. Z kolei we wtorek w Zaścianku można wziąć udział w występach kabaretowych, a w środę odwiedzić klub z uwagi na organizację Legendarnej Discopatii, z zespołem na żywo. W piątki organizowane są studenckie karaoke, które umożliwiają ujawnienie wokalnych umiejętności studentów. Ciekawych wydarzeniem są również rozgrywki Pub Quiz organizowane w niedzielę na przemian z spotkaniami w ramach Zaścianka Świata. Nie zapominając o sportowych wydarzeniach, w Zaścianku można również obejrzeć transmisję ważnych wydarzeń sportowych, ale też zagrać w darta czy piłkarzyki.

Koncerty w Klub Zaścianek

Popularność klubu nadal rośnie co ma wpływ również na organizację imprez kulturalnych. Do tej pory na scenie Klubu widownia mogła podziwiać występy artystów takich jak: Łydka Grubasa, Alex Vargas, Karolina Czarnecka, Runika, Moonlight, Elder, Lipali, Totem, Lej Mi Pól, Paulina Przybysz, Belive, Normalsi i wielu innych. Z uwagi na szeroki wybór koncertów różnych gatunków muzycznych, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie! Śledź uważnie planowane wydarzeni i nie przegap wyczekiwanego koncertu!

Bilety Klub Zaścianek

Nie wiesz jakie wydarzenia odbędą się w Klubie Zaścianek? Zajrzyj na stronę serwisu TicketClub.pl, który zawiera wszelkie niezbędne informacje związane z kalendarium wydarzeń ale też informację na temat występujących artystów! Dodatkowo, serwis umożliwi Ci szybkie oraz bezproblemowe zakupienie biletów.

grandson - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
grandson
40 minut temu