Centrum Koncertowe A2

Centrum Koncertowe A2 to stosunkowo nowe miejsce powstałe na mapie kulturalnej Wrocławia. Swoją działalność artystyczną rozpoczęło w Marcu 2017 roku. Lokal zlokalizowany jest w hali przy ul. Góralskiej 5, na dużej, przestronnej powierzchni liczącej ponad 1000 mkw.

ul. Góralska 5, 53-610 Wrocław
https://www.facebook.com/a2wroclaw

Koncerty :

Wydarzenia w Centrum Koncertowe A2

Centrum Koncertowe A2 to niezwykle klimatyczne miejsce, które powstało w idealnym momencie, po zamknięciu takich klubów jak Eter i Alibi. Scena w klubie pozwala na zapewnienie właściwych warunków koncertowych. Wszystko za sprawą dużej, podwyższonej sceny pozwalającej na bezproblemowe zorganizowanie dużych imprez muzycznych. Możliwe jest również zorganizowanie niewielkich wydarzeń kulturalnych jak występy kabaretowe, spektakle teatralne, wystawy oraz wiele innych.

Koncerty w Centrum Koncertowe A2

Na terenie Centrum Koncertowego A2 we Wrocławiu odbyły się już koncerty wielu znanych artystów takich jak: Happysad, Bracia FIgo Fagot, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Lao Che, O.S.T.R., COMA, Metallica Symfoniczna, Pidżama Porno, Varius Manx i wielu innych. Na terenie obiektu odbyły się również liczne występy kabaretowe grupa „Kabaret Please, stand-up” bądź też „Sprawdź to! Stand-up tour 2018”.

Bilety Centrum Koncertowe A2

Śledząc kalendarium wydarzeń w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu na stronie naszego serwisu biletowego TicketClub.pl z pewnością nie przegapisz najważniejszych i najbardziej popularnych wydarzeń w Twoim mieście. Jeśli tylko znajdziesz coś dla siebie – kupisz bilet sprawnie i bezpiecznie. Zawsze najlepsza oferta!

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
minutę temu