Natalia Sikora - bilety

Natalia Sikora

 • Polska aktorka, ale też piosenkarka. Zwyciężczyni jednej z edycji programu muzycznego The Voice of Poland. Wyróżnia ją mocny, niepowtarzalny głos. Najlepiej odnajduje się w rock&roll-u, bluesie i hard rocku.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chciałbyś, aby Natalia zabrała Cię w sentymentalną podróż? Kup bilety na koncert!

Początki działalności

Jej kariera muzyczna rozpoczęła się niezwykle szybko – w wieku 13 lat występowała w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku. To właśnie tam zeszła się jej droga z Teatrem Rondo oraz zespołem Magem. W młodym wieku została laureatką wielu prestiżowych konkursów. W 2007 roku nawiązała współpracę z pianistą i kompozytorem Piotrem Proniukiem. To z nim stworzyła pierwszy bluesowy projekt o nazwie Sikora Proniuk Duo. Kilka lat później ukazała się ich wspólna płyta studyjna. W trakcie swojej kariery występowała również z zespołem metalu symfonicznego At the Lake i była wokalistką zespołu Mięśnie. Istotnym momentem jej kariery był 2013 rok, wówczas to wygrała drugą edycję programu The Voice of Poland. W tym samym roku ukazała się również jej pierwsza debiutancka płyta.

Albumy studyjne

 • Zanim (2013)
 • BWB Experience (2014)
 • Absurdustra Próba Norwida (Sikora Proniuk Duo) (2014)
 • Buried Alive In the Blues (oraz Voo Doo Dog) (2016)
 • Tribute to Mira Kubasińska (2018)

 • Ostatni album wydany przez artystkę składa się z materiałów legendarnej grupy Breakout i został nagrany w hołdzie dla Miry Kubasińskiej. Projekt krążka powstał pod czujnym okiem Winicjusza Chrósta. Warto dodać, że udział w nagraniach brali najlepsi z najlepszych – Krzysztof Dłutowski, Dariusz Kozakiewicz, Dariusz Samoraj, Vlodi Tafel i Jarek Bączkowski. Promocja albumu miała miejsce podczas koncertów pn. „Tribute to Mira”.

  Kup bilety na koncert Natalii Sikory już teraz!

  Kiedy podczas przesłuchań do programu “The Voice of Poland” zaśpiewała przebój Janis Joplin, zatrzęsła się polska scena muzyczna. Od pierwszego dźwięku “Cry Baby” wiadomo było, że oto narodziła się nowa gwiazda światowego formatu. Niepowtarzalny, brudny wokal Natalii Sikory rozsławił ją także poza granicami Polski. Dyplomowana aktorka występuje nie tylko na scenie muzycznej, ale i na deskach teatrów. Koncert Natalii Sikory to okazja do posłuchania jednego z najlepszych polskich wokali na żywo.

  Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

  Fan kupił bilet na
  Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
  9 minut temu