Public Service Broadcasting - bilety

Public Service Broadcasting

Grupa muzyczna z Londynu, założona przez dwóch multiinstrumentalistów, której nieobce są tematy historyczne i społeczne. Prezentuje głównie instrumentalne, przyjemne i spokojne brzmienia. Zespół zadebiutował w 2010 roku mini-albumem o tytule „One". W skład grupy Public Service Broadcasting wchodzą: J. Willgoose, Esq., Wrigglesworth, JFAbraham, oraz Mr B ( odpowiada za wizualizacje i scenografię).

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Rok 2015 był dla zespołu bardzo udany, wydano wtedy drugi album Public Service Broadcasting o tytule: „The Race For Space", wydawnictwo uplasowało się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. Po nim do rąk fanów trafił krążek „In Dream", który został entuzjastycznie przyjęty w wielu krajach świata.

Chcesz zobaczyć występ artystów na żywo? Kup bilety na Public Service Broadcasting!.

W lipcu 2017 roku do sprzedaży trafił album „Every Valley". Poprzednie płyty Public Service Broadcasting dotykały tematyki II Wojny Światowej oraz wyścigu kosmicznego.„Every Valley” opowiada prawdziwą opowieść z życia zwykłych ludzi, pełną bólu, zawodu i upokorzeń. Odważna politycznie zawartość krążka jest inspirowana historią zmagań walijskich górników z ustawą Margaret Thatcher. Decyzją byłej premier Wielkiej Brytanii radykalnie zmniejszono wydobycia węgla kamiennego i zlikwidowano niezliczone miejsca pracy w regionie Walii. Skala zniszczeń, nie tylko ekonomicznych, w tym społeczeństwie robotników jest olbrzymia. „Płyta Every Valley” to niezwykła, muzyczna lekcja historii, bardzo żywa i łatwiejsza do przyjęcia niż wiedza z podręczników. Dokonanie muzyków wzbudziło wielkie zainteresowanie wśród nauczycieli i rodziców, a także poruszyło wielu młodych ludzi, którzy poznali trudną historię walijskich górników..

Trzeciego grudnia 2017 roku zespół Public Service Broadcasting zagrał wyjątkowy koncert w Polsce. Okazją do występu było święto Barbórki, grupa zaprezentowała swoje utwory 320 metrów pod ziemią w Kopalni Guido, w Zabrzu..

Bilety na Public Service Broadcasting to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Zawrotna kariera brytyjskiego zespołu Public Service Broadcasting rozpoczęła się w 2010 roku od wydania debiutanckiej EP-ki. Pierwszy krążek “One” spotkał się z ciepłym przyjęciem, a drugi, zatytułowany “The Race For Space”, dotarł do zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. W twórczości zespołu znajdziemy unikalne kompozycje, oparte na wydarzeniach historycznych.Niezapomniany koncert Public Service Broadcasting odbył się w Polsce, pod ziemią, w kopalni węgla w Zabrzu.