Myles Smith w Klub Hybrydy - 27.05.2024 - Warszawa Monday, 27 May 2024 | Klub Hybrydy, Warszawa

/ opening hour: 6 p.m.
MIEJSCE STOJĄCE - PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 27 May 2024 14:00
110.00 PLN
Choose the number of tickets:
miejsce stojące, Dostępne do: 27 May 2024 14:00

Myles Smith Monday, 27 May 2024 / Klub Hybrydy, Warszawa - Event description:

MIEJSCE STOJĄCE - PULA - 114,95 zł*

*Prezentowana cena biletu zawiera opłatę serwisową.


Po wydaniu swojego utworu "River" i wyprzedanej trasie koncertowej w Wielkiej Brytanii, UE i Stanach Zjednoczonych, piosenkarz i autor tekstów oraz fenomen wśród miłośników niezależnego grania, Myles Smith, ogłosił, że jego debiutancka EP-ka "You Promised A Lifetime" ukaże się 29 marca wraz z serią koncertów w Wielkiej Brytanii i Europie.

Urodzony w Luton Myles, grający na gitarze od dziewiątego roku życia, jest autorem popularnych utworów "Solo" i "My Home". W ciągu ostatniego roku jego profil znacznie zyskał na popularności, ponieważ wydał on wiele oryginalnych utworów i wciągających coverów, łączących folk, americanę i pop. Jego oddani fani są bardzo widoczni w internecie - 100 milionów streamów jego utworów, ponad 569 tysięcy obserwujących na Instagramie, 5,7 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify i prawie 800 tysięcy obserwujących na TikTok. Co więcej, jego trasa koncertowa "The Not So Lonely" w Wielkiej Brytanii, UE i USA została całkowicie wyprzedana, czyniąc Mylesa jednym z najgorętszych nowych artystów wśród fanów, którzy potrafili wyśpiewać każde słowo podczas jego występu.

Myles powiedział o swojej debiutanckiej EP-ce: "Ten tytuł reprezentuje głębokie, a zarazem neutralne stwierdzenie, które nabiera znaczenia z perspektywy osoby, która je czyta. Do stworzenia tego projektu wykorzystałem własne doświadczenia i opowieści ludzi wokół mnie, chociaż to historie i osobiste odczucia tych, którzy tego słuchają, naprawdę nadają tym utworom sens - w zależności również od tego, w jakim momencie swojego życia jest słuchacz i jakie emocje mu towarzyszą. Mam nadzieję, że da to ludziom przestrzeń do odblokowania swoich własnych myśli.”

Co więcej, Myles ogłosił również serię wiosennych koncertów w Wielkiej Brytanii i UE. Bilety trafią do sprzedaży 1 marca, a informacje dotyczące zakupu można znaleźć tutaj.

Czerpiąc inspirację z muzyki, której słuchał jako dziecko, rozpoczął karierę muzyczną od śpiewania coverów takich wykonawców jak: Chris Martin, Mumford & Sons i Ed Sheeran, ale to jego interpretacja utworu "Sweater Weather" zespołu The Neighbourhood sprawiła, że wszystko ruszyło do przodu. Od tego czasu zgromadził ponad 90 milionów streamów swojej autorskiej twórczości, w szczególności dzięki samodzielnie wydanym utworom "Solo" i "My Home".

Myles ma wykształcenie akademickie, założył także firmę zajmującą się różnorodnością, równością i integracją, wspierającą instytucje edukacyjne, organizacje, kluby sportowe i firmy odnoszące światowe sukcesy we wdrażaniu świadomych zasad i antyrasistowskich rozwiązań.

Add to calendar Show on map
Add to Ticket Alert
Buy a collector’s ticket:
Bilety kolekcjonerskie - Myles Smith
How to buy a tickets?
  1. Choose the number of tickets automatically or from the map view.
  2. Choose ticket type (electronic, collector's, standard).
  3. You have to finalize your order within 10 minutes after adding tickets to the shopping basket.
  4. If you want to finish shopping and go to the checkout, click „Finalize the order”.
  5. Follow steps in the shopping basket to finalize a purchase.
  6. On the e-mail address you provided you will receive information about order status.
Bilety kolekcjonerskie - Myles Smith
Your shopping basket is empty
Myles Smith - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Myles Smith
6 minutes ago