Juwenalia Politechniki Warszawskiej

Na ten dzień czekał nie tylko każdy student, ale i każdy mieszkaniec Warszawy. Wielka niespodzianka staje się faktem. Właśnie rusza sprzedaż biletów na Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2022. W tym roku odbędą się w dniach 13-14 maja jak zawsze na Stadionie Syrenki.

Wstęp na to wydarzenie mają tylko osoby pełnoletnie z zakupionym biletem.

Jak więc zdobyć ten upragniony bilet? Sprzedaż odbywać się będzie przez stronę www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

w kilku pulach. Każda z nich zawiera bilety przeznaczone do zakupu przez studentów PW, studentów innej Uczelni oraz wszystkich tych, którzy studentami już albo jeszcze nie są.

Wraz z kolejnymi turami odkrywane będą kolejne gwiazdy Juwenaliów PW. W programie całej dwudniowej imprezy przewidzianych jest aż siedem zespołów, przy których twórczości bawią się miliony Polaków, a dodatkowo na scenie wystąpi również zagraniczny zespół w ramach współpracy Liveurope oraz Zespół Studencki, który zostanie wyłoniony już 8 kwietnia podczas Eliminacji Zespołów Studenckich odbywających się w Klubie Stodoła.

W prawdzie Juwenalia PW to największa impreza tego maja, jednak nie warto czekać do ostatniej chwili, bo całkowita pula biletów jest ograniczona i może się okazać, że jest już za późno.

Dlatego kup już dziś bilet na najlepsze Juwenalia tego roku!

13 maja:

Sundae
Kadabra Dyskety Kusaje
Happysad
Pidżama Porno
Wilki

14 maja:

Bastard Disco
Jacek Stachursky
Bracia Figo Fagot
Nocny Kochanek
Lady Pank

Regulaminy:

1) https://wutwaw-my.sharepoint.com/.../EQ0XjNBSUCdHpIfvP8A...

2) https://wutwaw-my.sharepoint.com/.../ETOWlCaAQMdKtUe003L...