Alchemia

Alchemia to klub muzyczny, mieszczący się na krakowskim Kazimierzu. To coś więcej niż zwykły klub. To miejsce z duszą, łączące różne magiczno-muzyczne mikstury. Swoją działalność rozpoczął w 1999 roku. Cieszy się ogromną popularnością – nie tylko dzięki organizacji koncertów znanych gwiazd z całego świata, ale również spotkań z niezwykłymi osobowościami. Zlokalizowany na rogu ulicy Estery i Placu Nowego.

ul. Estery 5, 31-056 Kraków
https://alchemia.com.pl/

Koncerty :

Wydarzenia w Alchemia

W klubie muzycznym Alchemia organizowane są liczne koncerty i wydarzenia kulturalne, które cieszą się wśród publiczności ogromną popularnością, nie tylko ze względu na obecność znanych i lubianych artystów, ale też klimat klubu. Wystrój wnętrza stanowi duch krakowskiego Kazimierza. Wydawać by się mogło, że ciemny i duszny lokal nie jest odpowiednim miejscem na organizację koncertów i innych kulturalnych wydarzeń a jednak – intrygując publiczność przyciąga wieczorami tłumy. Sala główna wypełniona jest obrazami a jej głównym elementem zwracającym uwagę jest szafa, która umożliwia przejście do kolejnego pomieszczenia, wypełnionego fotografiami. W klubie znajduje się również scena teatralna, dzięki której odwiedzający goście mogą zapoznać się ze sztuką nowoczesną.

Koncerty w Alchemia

Koncerty w klubie Alchemia cieszą się sporą popularnością. Widownia chętnie brała udział w koncertach takich jak: My Baby, Alex Clare, Flue, Don Broco, Limboski, Indalucia, Czesław Śpiewa, Beatsteaks, Tomasz Stańko czy też Yellow Umbrella.

Bilety Alchemia

Sprawdź, jakie koncerty odbywają się w klubie muzycznym Alchemia i kup bilety na najbliższe wydarzenie za pomocą strony internetowej TicketClub.pl! Nie przegap ważnych wydarzeń oraz odwiedź Klub Alchemia, w którym poczujesz niesamowity klimat!

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
5 minut temu