Lady Pank Warszawa

Dwa wyjątkowe koncerty Lady Pank na 40-lecie w Klubie Stodoła!

W związku z dużym zainteresowaniem grudniowym występem Lady Pank z okazji 40-lecia w Warszawie, formacja Jana Borysewicza ogłasza dodatkowy koncert w Klubie Stodoła. W odpowiedzi na liczne prośby fanów, legendarna grupa zagra w stolicy dwukrotnie - 16 oraz 17 grudnia 2022. Będą to dwa ostatnie przystanki na wyjątkowej trasie, celebrującej cztery dekady aktywności scenicznej Lady Pank. Bilety dostępne w sprzedaży!

Koncerty :

Lady Pank to legendarny polski zespół rockowy założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 40 lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

Przeboje: „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Tańcz głupia, tańcz”, „Mała Lady Punk”, „Zamki na piasku”, „Zawsze tam, gdzie Ty”, „Sztuka latania”, „Fabryka małp”, „Wciąż bardziej obcy”, „Vademecum skauta”, „Zostawcie Titanica”, „Marchewkowe pole”, „Tacy sami”, „Na co komu dziś”, „7-me niebo nienawiści”, „Młode orły”, „Strach się bać” czy „Stacja Warszawa” na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy.

Podczas swojej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka.

Na rok 2021 przypada jubileusz 40-lecia Lady Pank. Swoje 40-te urodziny zespół uczcił dwunastoma nowymi piosenkami, czyli wydaniem płyty LP40. Wywołają ona przypływ endorfin zwłaszcza wśród tych fanów, którzy pokochali twórczość Lady Pank za bezpretensjonalne, chwytliwe melodie i pop rockowe brzmienia, którymi grupa zdobywała sukcesywnie publiczność i szczyty list przebojów od początku swojej kariery w latach 80-tych.

Koncerty Lady Pank to blisko dwugodzinne show, złożone z samych przebojów znanych wszystkim od ponad trzech dekad. Warszawska publiczność będzie mogła przekonać się o tym już 16 oraz 17 grudnia 2022 w Klubie Stodoła. Bilety na dwa ostatnie koncerty w ramach jubileuszowej trasy, celebrującej cztery dekady obecności Lady Pank na scenie, są dostępne w sprzedaży!