Klub Miasto

Klub Miasto to klub studencki zlokalizowany w Bielsko-Białej. Obiekt zlokalizowany jest dokładnie na Placu Mickiewicza, w Parku Włókniarzy.

pl. Adama Mickiewicza 2, 43-300 Bielsko-Biała

Wydarzenia w Klub Miasto

W miejscu, w którym dziś istnieje Klub Miasto, był niegdyś Klub Autyzm, w którym w latach 90-tych organizowane były liczne koncerty i inne wydarzenia kulturalne. Celem klubu jest integrowanie młodych ludzi podczas licznie organizowanych przedsięwzięć i imprez kulturalnych. W klubie, podczas częstych występów muzycznych, mogą Państwo na scenie spotkać znanych muzyków z Polski jak i lokalnych twórców. Miejsce wyróżnia się przede wszystkim podejściem do działalności – można tu wziąć udział w niezwykle różnorodnych wydarzeniach, nie tylko wydarzeniach muzycznych. Klub kontynuuje ideę wspólnych wartości i sposobu postrzegania kultury przed młodych mieszkańców miasteczka. Miejsce znane jest nie tylko z organizowanych, ciekawych wydarzeń kulturalnych, ale również z faktu, iż w jego wnętrzu znajdzie się miejsce dla każdego a wszystko to co dostępne w barze kosztuje symboliczne 5 zł.

Koncerty w Klub Miasto

Na scenie klubu wystąpiło wielu znanych artystów. Osoby odwiedzające klub mogły wysłuchać artystów takich jak: Łąki Łan, Mery Spolsky, The Dumplings, Kacper Ruciński, Lipaki, Gutek, Katarzyna Piasecka, Illusion, Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Bracia Figo Fagot, Fisz Emade i wielu innych artystów, różnych gatunków muzycznych. Warto dodać, że w klubie organizowane są liczne występy grup kabaretowych a także stand-upy w ramach popularnych tras koncertowych. Odwiedzając klub nie tylko posłuchasz dobrej muzyki ale i naładujesz baterie niezapomnianym humorem!

Bilety Klub Miasto

Nie chcesz przegapić ważnego wydarzenia w Klub Miasto? Śledź kalendarium wydarzeń dostępne w serwisie TicketClub.pl! Znajdziesz tam informacje nie tylko o planowanych wydarzeniach ale też o samych gwiazdach występujących na scenie. Kup Bilety i ciesz się niezapomnianymi wrażeniami!

Ablaye Badji Band " Aduna" Premiere (Pod Baobabem Festiwal) - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Ablaye Badji Band " Aduna" Premiere (Pod Baobabem Festiwal)
6 minut temu