Klub Pralnia

Klub Pralnia zlokalizowany jest we Wrocławiu. Wyróżnia go wyjątkowa przestrzeń imprezowa, wykonana w post-industrialnym stylu. Klub znajduje się na tyłach słynnego Klubu Zaklęte Rewiry.

Krakowska 100, 50-001 Wrocław

Wydarzenia w Klub Pralnia

Klub Pralnia znajduje się w wyjątkowo klimatycznym miejscu – w sąsiedztwie starych fabryk i magazynów. Nie jest on również zlokalizowany blisko głównego, wrocławskiego szlaku imprezowego – wręcz na jego uboczu. Tak naprawdę jego bywalcy to osoby zorientowane w dobrej muzyce, poszukujący wyjątkowo klimatycznego miejsca. W XIX w. budynek należał do największego w regionie browaru. W latach 90 ubiegłego stulecia na jego terenie zlokalizowana była pralnia przemysłowa. Dzisiejszy klub to miejsce urządzone z duszą i pełne niepowtarzalnego klimatu. Przekraczając drzwi wejściowe czuć, że wchodzi się do miejsca innego niż wszystkie. Pralnię wyróżnia ogromna powierzchnia, ale też wystrój dopasowany do klimatu imprez. Komfort podczas licznych wydarzeń zapewnia strefa backstage, szatnie, wyznaczone miejsca do palenia, bar oraz liczne toalety.

Koncerty w Klubie Pralnia

W Pralni wszelkie wydarzenia kulturalne organizowane są cyklicznie. Wielu artystów występujących na scenie klubu należy do czołówki światowych muzyków klubowych. Wszystkie koncerty odbywają się na dużej sali koncertowej, ale do dyspozycji jest również kameralny chillroom oraz przestrzeń barowa. Na scenie klubu wystąpili artyści tacy, jak: Pertubrator, Białas, Clams Casino, Astrosaur, Arkona, Anti-Flag, Noisa, Sitek i wielu innych!

Bilety Klub Pralnia

Zaciekawił Cię wyjątkowy klimat miejsca? Chcesz wziąć udział w jednym z wielu wydarzeń organizowanych na terenie klubu? Sprawdź kalendarium wydarzeń na TicketClub.pl i kup bilety już dziś!

Degustacje - na Sand City Whisky Fest - III edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Degustacje - na Sand City Whisky Fest - III edycja
55 sekund temu