Kościół Ewangelicko-Augsburski

Parafia luterańska w Krakowie, należy do diecezji katowickiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. Kościół mieści się przy ul. Grodzkiej w Krakowie.

ul. Grodzka 56, 33-332 Kraków

Wydarzenia w Kościół Ewangelicko-Augsburski

Nabożeństwa w parafii odbywają się w każdą niedzielę oraz święta. Co ważne – prowadzona jest transmisja internetowa z nabożeństw, dzięki czemu osoby chore również mogą brać w nich udział. Do parafii należy również filiał w Wieliczce – tam nabożeństwa odbywają się również w każdą niedzielę i święta. Oprócz nabożeństw w kościele odbywa się szkółka niedzielna dla dzieci. Dodatkowo, prowadzone są lekcje religii w Międzyszkolnym Punkcie Katechetycznym, Prywatnym Gimnazjum nr 8 im. M. Reja a także w VII Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym. W kościele działają również spotkania biblijne i młodzieżowe. Od 2010 roku kościół prowadzi Klub Seniora. W zakresie działalności kulturalnej, kościół wydaje także gazetkę parafialną Ewangelicy w Krakowie.

Koncerty w Kościół Ewangelicko-Augsburski

Kościół nie musi prowadzić tylko działań związanych z działalnością religijną. Coraz częściej w budynkach kościołów organizowane są liczne koncerty. Nie inaczej w kościele ewangelicko-augsburskim w Krakowie. W kościele odbyły się już koncerty m.in.: koncert muzyki organowej oraz elektronicznej, Noro Lim, Dni Bachowskie a także koncert Polskiego Towarzystwa Bachowskiego. Już wkrótce możesz wziąć udział w kolejnym koncercie „3 Tenors & Soprano”. Kup bilety już dziś!

Bilety Kościół Ewangelicko-Augsburski

Szybko, sprawnie oraz bezpiecznie – tak kupisz bilety na wydarzenia w kościele, w serwisie TicketClub.pl! Serwis nie tylko dostarcza oryginalne bilety, ale również cenne informacje na temat organizowanych koncertów. Mam nadzieję, że będziesz?

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II
minutę temu